Design

Wydarzenia

Fast Textile 2018 – Międzynarodowe targi branży tekstylnej

2018-08-23
Fast Textile 2018 – Międzynarodowe targi branży tekstylnej

W dniach 22 – 24 listopada 2018 roku w Ptak Warsaw Expo odbędzie się jubileuszowa V edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile. To jest najważniejsze wydarzenie branży tekstylnej w Polsce, które powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na wydarzenia poświęcone tej tematyce i szybko stało się największym przedsięwzięciem tego typu w Europie. Na czas Targów powstają specjalne strefy branżowe: tkaniny, dzianiny, dodatki, akcesoria, przędza, maszyny, usługi, tekstylia domowe, media i strefy międzynarodowe tym Chiny, Turcja, Tajwan, Włochy i Holandia.

 

Udział w Targach to idealna okazja, aby poznać trendy na sezon wiosna/lato 2019 oraz dowiedzieć się o najnowszych technologiach wykorzystywanych w przemyśle tekstylnym. Bogata oferta Targów wzbudza ogromne zainteresowanie, szczególnie ze względu na rekordową ilość bezpośrednich producentów. Oznacza to unikalną możliwość, aby zamówić bądź kupić wszystko, czego potrzeba do produkcji odzieży!

 

 

Najbardziej upragnionym i wyczekiwanym momentem Targów jest rozdanie nagród Diamenty Fast Textile dla wystawców podczas wieczorowej Gali Biznesu. Konkurs rozstrzygany jest w poszczególnych kategoriach: Najlepszy polski wystawca, Najlepszy zagraniczny wystawca, Kreator trendów, Produkt roku, Nowość roku oraz Innowacyjne rozwiązanie roku. Odwiedzający i wystawcy uwielbiają spotkania się z najpopularniejszymi polskimi projektantami mody, którzy podpowiadają jak ulepszać swoje kolekcje, wykładają trendy w projektowaniu i poszukują odpowiednich tkanin i dodatków do swoich najnowszych kolekcji. Wydarzeniem towarzyszącym Targom jest Forum Tekstylne, w którego ramach odbywają się liczne wykłady i prelekcje dedykowane technologiom oraz specjalistycznym strategiom używanym w przemyśle tekstylnym. Daje to doskonałą możliwość udziału w panelach dyskusyjnych i wymiany doświadczeń z zakresu prowadzonych działalności. Nowością dla odwiedzających i wystawców jest konkurs Stoisko uszyte na miarę, plebiscyt na najpiękniejsze stoisko, podczas którego odwiedzający mają szansę wybrać to jedyne, które skradło ich serca.

 

 

Jesteś producentem, dystrybutorem lub oferujesz usługi dla branży tekstylnej?

 

Zostań Wystawcą lub zarejestruj się już dziś na https://fasttextile.com/rejestracja-osoby-fizyczne.pl i weź udział w największych targach tekstylnych w Europie!