Design

Wydarzenia

Festiwal Wnętrz 2017

Tekst Virtus Studio

2017-04-27
Festiwal Wnętrz 2017

FESTIWAL WNĘTRZ zaprasza! Tradycyjnie już inspiracją do identyfikacji wizualnej targów stał się kolor roku ogłaszany przez Instytut Pantone. W tym roku to świeży odcień zieleni – Greenery.

Festiwal Wnętrz powstał z pasji do dobrego wzornictwa i szeroko pojętego designu. To targi łączące świat producentów, architektów wnętrz i projektantów sztuki użytkowej z osobami aktualnie urządzającymi swoje wnętrza.


Podczas tegorocznej edycji zaprezentuje się blisko 130 wystawców z różnorodnym i kompleksowym wyposażeniem wnętrz. Dla tych, którzy poszukują dobrych rozwiązań i oryginalnych produktów, nie zabraknie szerokiego wyboru podłóg, drzwi, mebli, oświetlenia, sprzętu AGD i audio, armatury, ceramiki, farb i okładzin ściennych, kominków, dodatków i dekoracji.

Na odwiedzających czeka również mnóstwo atrakcji:
- oryginalnie zaaranżowane stoiska producentów,
- Strefa polski dizajn + strefa dodatków – przestrzeń, w której zostaną zaprezentowane unikatowe produkty polskich projektantów,
- warsztaty rodzinne oraz ciekawe nagrody,
- praktyczne porady architektów wnętrz i cykl wykładów „ Nie bój się architekta!”,
- panele otwarte, prowadzone przez znawców designu, dyskusje o nowoczesnej aranżacji przestrzeni.

 

festiwal wnętrz 2017 plakat

Goście specjalni
Beata Bochińska – historyk sztuki, specjalistka prognozowania trendów stylistycznych na rynku i autorka bestsellerowego poradnika „Zacznij kochać dizajn”. Podpowie, jak stworzyć kolekcję przedmiotów codziennego użytku, która w przyszłości sfinansuje studia naszego dziecka.

Radosław Gajda – architekt, twórca kanału na YouTube Architecture is a good idea. Jego wystąpienie będzie próba odpowiedzi na pytanie: skąd się wzięły bloki? Z pozoru odpowiedź wydaje się banalnie prosta, ale czy na pewno…? Zapraszamy na wykład, który odpowie na pytanie, czym jest blok i skąd wziął się jego wygląd.

Max Kobiela – architekt, założyciel Phormy.com i Patryk Poślednik, Head of Creative, The Walt Disney Company. Opowiedzą o pracy przy wspólnym projekcie i mierzeniu się z ikonami, czyli o współpracy polskiej marki Phormy.com z The Walt Disney Company.


Szczegółowy program tegorocznych wykładów oraz warsztatów: https://festiwalwnetrz.com.pl/aktualnosci
Aktualności: https://www.facebook.com/events/1350671714971748

 

festiwal wnętrz 2017


FESTIWAL WNĘTRZ
10-11 czerwca 2017, w godz. 10-17
Centrum Targowe Chemobudowa
Klimeckiego 14, Kraków
Wstęp: 10zł/2 dni

Organizator:
Virtus Studio
www.virtus.com.pl
www.festiwalwnetrz.com.pl
[email protected]     
tel.: 12 429 55 20