Design

Wydarzenia

FESTIWAL WNĘTRZ w Krakowie - 11/12 czerwca 2016

2016-06-16
FESTIWAL WNĘTRZ w Krakowie - 11/12 czerwca 2016

Jubileuszowa X edycja Festiwalu Wnętrz za nami!


Szeroki przekrój wystawców z  branży wyposażenia i aranżacji wnętrz, niebanalne wzornictwo oraz prawdziwie rewolucyjne pomysły na urządzenie mieszkania swoich marzeń! Udział w wydarzeniu wzięło blisko 100 wystawców.


Festiwal Wnętrz w Krakowie dodatkowo uatrakcyjniła  4. edycja strefy polski dizajn, w której  zaprezentowali się w tym roku:
RESTEL LINE, SOLEMIKA, The Whole Elements, Rekoforma.pl, Dzikie Dzieci, Woodbi, Ogrody mossmoss, Maptu, Tamido, MP Project, Lampy Nasu, Kolektyv, MetalMint, W Warsztacie.

 

festiwal wnętrz kraków 2016


W ciągu dwóch dni Targów Festiwal Wnętrz 2016 wielu odwiedzających chętnie uczestniczyło w inspirujących panelach otwartych:
Malowane meble: trendy kolorystyczne i stylizacyjne; Monika Gawinecka, Marta Stary- Pracownia PatyNowy/ iŁazienkowo iKuchennie iSaloni –relacja z Mediolanu; Alfred Marek, wykładowca Szkoły Wnętrz i Przestrzeni/Nie bój się architekta! Dlaczego warto zatrudnić projektanta wnętrz?Monika Mroczkowska Białasik, wykładowca Szkoły Wnętrz i Przestrzeni/VANK _obiekty z aluminium. Autentyczne projektowanie po polsku; Anna Vonhausen, SITAG Formy siedzenia/ Czy design ma płeć? Dr Krystyna Łuczak- Surówka-krytyk i historyk designu, designby.pl/Nie bój się architekta! Jak nie popaść w pułapkę trendów i funkcjonalnie urządzić mały metraż?Maria Miś-Ptak, Biuro Obróbki Przestrzeni.

 

festiwal wnętrz w krakowie

 


Nie zapomnieliśmy o najmłodszych. Z myślą o nich, przygotowaliśmy warsztaty: Ceramiczne Warsztaty Twórcze/ Poka Design Junior/ HOCKOklocki/ Warsztaty artystyczne - projektowanie ubioru/Klocki - RESTEL LINE.


Osoby będące na etapie budowy swoich domów czy aranżacji mieszkania chętnie korzystały z bezpłatnych porad architektów wnętrz, których udzielali: Szkoła Wnętrz i Przestrzeni/Biuro Obróbki Przestrzeni/ Moss Decor.

 

targi festiwal wnętrzWiele oryginalnych przedmiotów upiększających wnętrza, praktycznych dodatków w pomysłowej odsłonie  czekało na odwiedzających w strefie dodatków i akcesoriów.


Pozytywne emocje wzbudzała loteria z nagrodami ufundowanymi przez wystawców i patronów wydarzania.
Festiwal Wnętrz 2016 zainspirował 4 tysiące osób odwiedzających, w tym liczną grupę architektów i projektantów wnętrz.
Już dziś zapraszamy na kolejną edycję w 2017 roku!