Design

Nowoczesne rozwiązania

Hiszpańska jakość wypoczynku. Personalizowany fotel masujący

Tekst REST LORDS WWW.RESTLORDS.COM • Zdjęcia REST LORDS WWW.RESTLORDS.COM

2018-10-08
Hiszpańska jakość wypoczynku. Personalizowany fotel masujący

Połączenie niepowtarzalnego, wyjątkowego designu z profesjonalnym, przyjemnie odprężającym masażem to znak rozpoznawczy najlepszych mebli wypoczynkowych. Jednak hiszpańscy producenci foteli masujących udowadniają, że zawsze można zrobić więcej. Do linii swoich modeli wprowadzili niespotykane dotąd na rynku rozwiązanie – możliwość całkowitej personalizacji. To pozwala perfekcyjnie dopasować zakup do siebie, swoich wymagań, do nowego lub już istniejącego wnętrza.

 

 

EUROPEJSKA TECHNOLOGIA

Niecałe 30 lat temu na rynku dostępne były już różne rodzaje foteli z masażem, jednak nie do końca odpowiadały one wymaganiom przyszłego założyciela hiszpańskiej marki, który, po wielu poszukiwaniach, ostatecznie postanowił stworzyć swój model. I tak, w prowincji Alicante, powstało niewielkie, rodzinne przedsiębiorstwo, którego celem było, poprzez zastosowanie najnowszych technologii, wprowadzenie niespotykanych do tej pory ulepszeń. Lata doświadczeń i nieustanne analizowanie nowych rozwiązań poskutkowało między innymi opatentowaniem technologii Sensor Scan, która, zaznaczając na plecach najbardziej charakterystyczne punkty, precyzyjnie dopasowuje masaż do ciała. Dzisiaj iberyjskie fotele masujące dostępne są w 84 krajach na całym świecie, w tym od niedawna w Polsce.

 

 

 

CAŁKOWITA PERSONALIZACJA

Oferta stworzonych w Hiszpanii mebli wyróżnia się zróżnicowanym designem. Występują w pięciu odmianach, jednak wyjątkowości dodaje im fakt, że można je pod każdym względem spersonalizować. Linia w stylu vintage zachwyca wyprofilowanymi, drewnianymi bokami, wariant nowoczesny – charakterystycznymi, ażurowymi podłokietnikami. Każdy z nich ma swój wyjątkowy, niepowtarzalny wyraz. Po decyzji o zakupie jednego z nich, dopasowanego do wnętrza, możemy dowolnie modyfikować jego wygląd, decydując o rodzaju tworzywa i jego kolorze. Ponieważ zastosowane materiały wyróżnia najwyższa jakość, możemy być pewni ich znakomitych walorów. Skóry naturalne, półanilinowa, aksamitna w dotyku czy jednolita, są prestiżowym wykończeniem, które z każdym spojrzeniem zachwyca na nowo. Jednak to, co robi największe wrażenie i zdecydowanie cieszy najbardziej, to możliwość wyboru odcienia. Szeroka paleta barw pozwala na odważne, niebanalne rozwiązania, jak czerwień czy zieleń. Miłośnicy neutralnej tonacji mogą natomiast zdecydować się na klasyczną czerń, biel czy szarość.

 

 

INNOWACYJNY, OPATENTOWANY MASAŻ

Wyjątkowy styl foteli przejawia się nie tylko w niesamowitym designie, ale i w autorskiej, szczegółowo opracowanej technice masażu. Wykorzystując innowacyjne technologie, zespół hiszpańskich specjalistów stworzył europejski, precyzyjny i odprężający system. Skanowanie 128 charakterystycznych punktów na ciele połączone z unikalnym mechanizmem inteligentnego dopasowania zapewnia niezwykle dokładny i maksymalnie relaksujący masaż. Doskonałym uzupełnieniem jest opatentowana technologia odprężająca dla nóg, która poprzez rozmasowywanie oraz stymulowanie krążenia, skutecznie odpręża kończyny, nadając im lekkość. Wszystkimi zaawansowanymi funkcjami można sterować za pomocą wygodnego, bezprzewodowego pilota.

 

 

NA SPECJALNE ŻYCZENIE

Ze względu na całkowitą personalizację każdy fotel wykonywany jest wyłącznie na indywidualne zamówienie. Wiąże się to z nieco dłuższym okresem oczekiwania, ale efekt końcowy zdecydowanie wynagradza tę niedogodność. Unikalność produktu z Półwyspu Iberyjskiego przejawia się w jeszcze jednym aspekcie – możliwości dostosowania go do własnych wymagań i spełnienia nawet najbardziej oryginalnych życzeń związanych z jego wykończeniem. Wbudowany iPad, podłączony monitor czy nawet siedzisko o innym wymiarze – wszystko jest do zrobienia. By cieszyć się takim niepowtarzalnym fotelem masującym, wystarczy skontaktować się z dystrybutorem i opowiedzieć o swoim pomyśle.

WWW.RESTLORDS.COM