Design

Wydarzenia

Home&Food z bogatym programem eventów

2017-03-03
Home&Food z bogatym programem eventów

Już 8 marca zapraszamy na kolejne targi dla sklepów wnętrzarskich. Home&Food 2017 to impreza dla salonów, które chcą poszerzać swoją ofertę o artykuły delikatesowe i kreować dodatkowe doświadczenia zakupowe zgodnie z najnowszymi trendami konsumenckimi.

Targom Home & Food 2017 towarzyszyć będą liczne wydarzenia. Program obejmuje m.in. prezentację najlepszych światowych praktyk w salonach sprzedaży łączących ofertę „home&food”; pomysły z zakresu visual merchandisingu dla sklepów kojarzących elementy wyposażenia wnętrz i artykuły delikatesowe. Będzie też mowa o trendach w wyposażeniu wnętrz na sezon jesień-zima 2017/2018 wg jednej z największych światowych agencji trendów – Fashion Snoops z Nowego Jorku. Uwagę zwiedzających przykują opowieści o kulturze podawania wina, degustacja soków owocowych i wprowadzenie do świata herbat.

 

Targi odbędą się w Warszawie na Stadionie PGE Narodowym (La Cantine, Poziom 1), w godzinach 9.00-17.00. Organizator, firma Promedia Jerzy Osika, zaprasza do udziału profesjonalistów (sklepy, sieci handlowe, sektor HoReCa, dekoratorów wnętrz) przez rejestrację na: www.homeandfood.net.

 

Patroni medialni wydarzenia to: Ambiente, Ambiente International, Decoration&Design, Dom Idealny, Living Room, Informatorspożywczy.pl, Polskie Stowarzyszenie Projektantów Wnętrz, LiderBudowlany.pl, Meblarstwo Komponenty i Technologie, Mieszkaniezpomysłem.pl, Własny Dom, Targiwwarszawie.pl i Toto Design.

 

Home & Food 2017 program