Design

Wydarzenia

IDEALNY DOM I WNĘTRZE 2015

2015-10-05
IDEALNY DOM I WNĘTRZE 2015

30 września br. w Sali Kinowej hotelu Double Tree by Hilton odbyła się kolejna konferencja dla architektów i projektantów wnętrz z cyklu IDEALNY DOM I WNĘTRZE 2015.

 

Na spotkanie przybyło ponad 50 architektów z woj. łódzkiego i mazowieckiego, a swoje produkty i rozwiązania na konferencji prezentowały następujące marki: LUG/ Flash&DQ, Kanlux, Kutek, Pfleiderer i Shilo. Tematyka spotkania zdominowana była przez firmy oświetleniowe, ale ciągle niesłabnącą popularnością wśród architektów cieszy się marka Pfleiderer, która prezentowała swoje nowe dekory i wzory, wykorzystywane w meblarstwie. Nie zabrakło oczywiście tematów z zakresu biznesu i marketingu , które prezentował nasz znakomity ekspert dr Marek Borowińki.

 

idealny dom i wnętrze 2015

targi idealny dom i wnętrze

 

Oprócz wysłuchania wykładów i prezentacji, architekci mieli również możliwość porozmawiania bezpośrednio z wystawcami podczas przerwy. Okazuje się, że tematyka oświetleniowa jest przez architektów bardzo pożądana,  a nasza konferencja bardzo potrzebna. Widać, że polscy producenci oświetlenia rosną w siłę, rozwijają się bardzo szybko inwestując również za granicą, ale potrzebują spotkań z rodzimymi architektami, bo to przecież oni tak naprawdę sprzedają ich produkty inwestorom w Polsce.

 

Spotkanie zakończyło się bardzo miłym akcentem – losowaniem spośród wrzuconych przez uczestników do urny wizytówek oprawy ARCHEO ufundowanej przez firmę LUG. Zwyciężczyni była zachwycona nagrodą.

 

Zachęcamy do skorzystania z kolejnej okazji spotkania się z architektami i projektantami wnętrz jeszcze w tym roku 2.12, tym razem w Poznaniu w Concordia Design.

 

idealny dom i wnętrze w warszawieidealny dom i wnętrze logo