Design

Wydarzenia

IX Interior Design Forum – już we wrześniu!

2016-06-16
IX Interior Design Forum – już we wrześniu!

14 września 2016 r. w Galerii stadionu PGE Narodowy, w Warszawie, odbędzie się dziewiąta edycja targów Interior Design Forum, prezentujących najszerszą ofertę tekstyliów domowych w Polsce. Udział w tym wyjątkowym wydarzeniu jest dla odwiedzających bezpłatny.

 

interior design forum

 

Organizator, firma Promedia Jerzy Osika, zamieściła na stronie targów: www.interiordesignforum.pl formularz zgłoszeniowy, który wystarczy wypełnić i poczekać na potwierdzenie wpisania na listę gości. Corocznie wśród uczestników targów dominują sklepy, salony i sieci detaliczne z branży wyposażenia wnętrz; pracownie i salony dekoracji okien; dekoratorzy i styliści wnętrz; projektanci i architekci; producenci mebli tapicerowanych oraz przedstawiciele sektora HoReCa.

 

interior design forum 2016

 

Interior Design Forum to platforma wymiany informacji i pomysłów wśród profesjonalistów z branży. Warto odwiedzić wystawców, by poznać oryginalne produkty i inspiracje do aranżacji wnętrz, jak też wziąć udział w interesujących wykładach, by zapoznać się z najnowszymi, światowymi trendami w wyposażeniu wnętrz, sprzedaży i marketingu.

 

Bogata oferta wystawiennicza i ciekawy program edukacyjny za każdym razem przyciągają uwagę profesjonalistów. Targi odbędą się w prestiżowej lokalizacji, cenionej przez wystawców i zwiedzających – na terenie PGE Narodowego. Warto pamiętać, że PGE Narodowy daje gwarancję łatwego i szybkiego dojazdu z centrum Warszawy, i to zarówno autem, jak też komunikacją miejską. Ponadto wszyscy zmotoryzowani uczestnicy spotkania, jak zawsze – będą mieć zapewniony bezpłatny, przestronny parking.

 

targi tekstyliów interior design forum

 

Patronat medialny nad Interior Design Forum objęły liczne magazyny i portale: Ambiente, Ambiente International, Biznes.meble.pl, Decoration&Design, Dom Idealny, Foorni.pl, Infoarchitekta.pl, Living Room, Liderbudowlany.pl, Meblarstwo Komponenty i Technologie, Meble.pl, Mieszkaniezpomysłem.pl, Nowy Magazyn, Polskie Stowarzyszenie Projektantów Wnętrz, Świat Rezydencji Wnętrz i Ogrodów, Toto Design, Własny Dom oraz Wnętrze i Ogród.

 

14 września 2016 r. to data, którą już dzisiaj warto zaznaczyć w swoim kalendarzu.

 

 

Organizator:

 

 

Patroni medialni: