Design

Wydarzenia

Jak sprzedać swój projekt?

Tekst Wawa Design Festiwal • Zdjęcia Wawa Design Festiwal

2017-08-09
Jak sprzedać swój projekt?

Już wkrótce kolejna edycja Wawa Design Festiwal – jednego z najciekawszych wydarzeń branży wnętrzarskiej i dekoratorskiej, jakie mają miejsce w Warszawie. W tym roku – oprócz tradycyjnej promocji obiecujących projektantów i ciekawych rozwiązań designerskich, ekspozycji, wystaw oraz spotkań – odbędą się również warsztaty dla projektantów, które przebiegną pod hasłem "Jak sprzedać swój projekt?".

 

5. Wawa Design Festiwal 2017 to wydarzenie, które odbędzie się w dniach 9-17 września w Warszawie. W tym roku najważniejsze eventy towarzyszące imprezie zostaną przeniesione w plener, nad Wisłę, gdzie zgromadzeni goście będą mogli uczestniczyć w wielu ciekawych inicjatywach. Gratką dla projektantów będą organizowane po raz pierwszy warsztaty branżowe, jakie zaplanowano w dniach 9-10 września w Centrum Kreatywności przy ul. Targowej 56 na warszawskiej Pradze.

 

Dlaczego warto?

Warsztaty "Jak sprzedać swój projekt?" poprowadzi znana trenerka biznesu, Renata Paczkowska. Dzięki zajęciom z doświadczonym szkoleniowcem, projektanci mogą zdobyć praktyczną wiedzę, która pomoże im zwiększyć konkurencyjność swoich usług i produktów, a także lepiej odnaleźć się na rynku pracy. Podczas warsztatów główny nacisk będzie kładziony na ćwiczenia praktyczne, dzięki którym uczestniczący w szkoleniu projektanci zostaną zmuszeni do znajdywania rozwiązań realnych zawodowych problemów. Celem warsztatów jest zwiększenie kompetencji marketingowych, negocjatorskich i prezentacyjnych projektantów, co ma ich lepiej przygotować do radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami, jakie czekają ich na niełatwej drodze designera.

 

Zapisy trwają!

Zapisy na warsztaty "Jak sprzedać swój projekt?" będą przyjmowane do 5 września lub do wyczerpania puli miejsc. Całkowity koszt uczestnictwa w szkoleniu to 250 zł. Więcej informacji na temat tej inicjatywy można znaleźć na stronie warsztatyck.evenea.pl i na Facebooku: https://www.facebook.com/events/291494847983881.