Design

Wydarzenia

Jesienna odsłona Targów Designu WZORY - dołącz i celebruj z nami polski design!

Tekst Targi Designu WZORY • Zdjęcia Targi Designu WZORY

2021-09-15
Jesienna odsłona Targów Designu WZORY - dołącz i celebruj z nami polski design!

WZORY JESIEŃ - Targi Designu Wzory

Miejsce: Elektrownia Powiśle, ul. Dobra 42, Warszawa

Termin: 25-26 września 2021 r.

 

Pierwszy weekend jesieni to dobry moment, aby uzupełnić własne cztery kąty o przedmioty, które umilą czas nadchodzącej szarugi. Wszystko, co potrzebne, będzie można znaleźć na Targach Designu WZORY, które po raz kolejny odbędą się w Elektrowni Powiśle. Ta kultowa lokalizacja na mapie Warszawy wraz z organizatorami jednych z najbardziej znanych targów designu w Polsce ugości 25 i 26 września ponad 100 polskich designerów. Pośród zaproszonych wystawców znajdą się m.in.:

 

  • plakacistki i malarki - m.in. LeMaLino, Glows Design, mokosz.art

  • twórcy ceramiki - m.in. BS - Ceramic, Nodi Studio, De Malé Ceramics

  • projektanci biżuterii - m.in. Sweet Muffins, MOON jwlr, Watch This

  • niszowi producenci świec - m.in. Factory of Moments, Dziki Las, Scent&Care

  • właściciele manufaktur mebli - m.in. Woodness,Elart Design, Zrury

 


 

 

 

A oprócz tego również twórcy zabawek, ozdobnych akcesoriów do włosów, toreb i Ci, którzy wymykają się kategoriom - Bracia Mydlarze produkujący szoty do kąpieli, Fluffy Fauna i ich place zabaw dla kotów, czy suszone kwiaty zaklęte w żywicy od Resin Rebloom i wiele, wiele więcej.

 

 

 

 

Nie zabraknie również Szydełexu i ich akcesoriów robionych na drutach, z których cały dochód, jak zawsze przeznaczony będzie na pomoc zwierzętom z Przystani Ocalenie. Ostatnio udało się zebrać aż 6000 zł - ile będzie tym razem?!

 

 

 

 

Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych. Dzieciaki będą mogły wziąć udział w warsztatach “Dzielny miś Misza ratuje naszą planetę!” zorganizowanych przez wydawnictwo TASHKA. W ramach zajęć uczestnicy przygotują kukiełki Misia Miszy - bohatera książki “Misza i Grisza idą do lasu”, a następnie zaaranżują scenki superbohaterskiego działania na rzecz naszej planety w oparciu o informacje przekazane przez animatorów na temat tego jak segregować odpady i troszczyć się o środowisko.

 

 

 

 

 

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku: fb.me/e/XCAOWVbT

 

Czekamy na was!

Jadwiga Valkov& Anna Indulska oraz zespół WZOROWY!