Design

Wydarzenia

Jubileuszowa 30. edycja targów Bud-Gryf & Home w Szczecinie

Tekst Targi Bud-Gryf & Home • Zdjęcia Targi Bud-Gryf & Home

2023-01-23
Jubileuszowa 30. edycja targów Bud-Gryf & Home w Szczecinie

17-19 marca 2023 roku, tę datę już dziś warto zapisać w kalendarzach. To właśnie wtedy targi Bud-Gryf & Home 2023 zagoszczą w hali widowiskowo-sportowej Netto Arena w Szczecinie. Będzie to jubileuszowa - już trzydziesta edycja targów budowlanych i wyposażenia wnętrz.Targi to również pokazy oraz wspólne majsterkowanie

Podobnie jak w poprzednich latach do Szczecina przyjadą przedstawicie najlepszych sprzedawców materiałów budowlanych, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z odwiedzającymi. Każdy kto planuje remont lub budowę domu, podczas targów Bud-Gryf & Home znajdzie nie tylko dobre produkty, ale także garść porad, rozwiązań i mnóstwo inspiracji. Targi Bud-Gryf & Home to jednak nie tylko oferta handlowa, a także wspólne majsterkowanie. Podczas warsztatów, Paweł Machomet z "Rzuć Pan Okiem", pokaże uczestnikom warsztatów jak przeprowadzić renowację mebli. A ciekawscy będą mogli zobaczyć pokazy techniki malarskiej, cięcia płytek, urządzeń glazurniczych oraz poznać możliwości nowoczesnych narzędzi i akcesoriów budowlanych. W trosce o domowy budżet nasi eksperci odpowiedzą m.in. na pytania: Na czym i jak oszczędzać? Jak ekonomicznie budować czy remontować? Jak ograniczyć zużycie mediów zarówno w firmie, jak i w domu? Z jakich rozwiązań warto skorzystać? A podczas 14. konferencji pn: „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju” przedstawiciele gmin (i nie tylko) zgłębią temat morskiej energetyki wiatrowej.

 Zostań wystawcą

Do udziału w targach zachęcamy nie tylko odwiedzających zainteresowanych budową domu czy remontów mieszkań, ale również firmy z branży budowlanej, grzewczej oraz wykończenia i wyposażenia wnętrz – zostały jeszcze wolne stoiska targowe. Na wystawców czekają różnorodne formy promocji (np. w katalogu targowym, w Internecie, na terenie targów, podczas konferencji OZE) oraz bezpłatna giełda kooperacyjna. Giełda daje uczestnikom możliwość podjęcia pierwszych rozmów z potencjalnymi kooperantami, dostawcami, podwykonawcami, inwestorami i pośrednikami handlowymi. Po raz pierwszy będzie miała charakter hybrydowy tzn. przedsiębiorcy spotkają się zarówno on-line za pośrednictwem platformy, jak i stacjonarnie przy stolikach na miejscu targów.


Na targach będzie można spotkać m.in.: firmę Treetop, która buduje domki rekreacyjne oraz domy z drewna księżycowego; firmę Pisarczyk oferującą stolarkę okien i drzwi; inteligentne domy od NeuronHouse; podłogi, tarasy i drzwi firmy Domax; instalacje OZE od SonnenEnergie; bramy i ogrodzenia od firmy Jardin; nowoczesne rolety od Tapparela; podłogi i zielone dachy oferowane przez Contra M.

 Program w pigułce

W programie targów BUD-GRYF & HOME 2023:

  • Prezentacje nowych technologii, materiałów budowlanych, maszyn, narzędzi i innowacyjnych rozwiązań grzewczych
  • Design, trendy w wyposażeniu wnętrz
  • Dekoracje, wyposażenie i materiały wykończeniowe dla domów i mieszkań
  • Nowinki branżowe
  • Giełda kooperacyjna
  • XIV Konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu”
    Porady ekspertów, architektów, praktyków
  • Wystawy, konkursy, warsztaty


Przed nami 3 dni targów pełnych atrakcji i około 100 wystawców – do zobaczenia na targach Bud-Gryf & Home 2023!


Więcej na: http://bud-gryf.pl