Design

Wydarzenia

Konferencja dla architektów i projektantów wnętrz w Poznaniu

2015-12-04
Konferencja dla architektów i projektantów wnętrz w Poznaniu

02 grudnia bieżącego roku w Centrum Sztuki i Designu - Concordia Design - w Poznaniu odbyła się ostatnia w  tym roku konferencja dla architektów i projektantów wnętrz z cyklu IDEALNY DOM I WNĘTRZE.

 

idealny dom i wnętrze w poznaniu

 

Na spotkanie przybyło 55 architektów z woj. wielkopolskiego, a swoje produkty i rozwiązania prezentowały następujące firmy i marki:

  • oświetlenie - LUG, Flash&DQ oraz ElektRa
  • wellness/SPA - Klafs,
  • dekoracje i meble: House & more,
  • akcesoria, materiały meblarskie i wykończeniowe: Pfleiderer oraz Sklejka Eko
  • oprogramowanie - CAD PROJEKT K&A   
  • uzdatnianie wody- GRANIMEX

Nie zabrakło oczywiście tematów z zakresu biznesu i marketingu , które prezentował nasz znakomity ekspert dr Marek Borowiński. 

 

idealny dom i wnętrze 2016

 

Oprócz wysłuchania wykładów i prezentacji, architekci mieli również możliwość porozmawiania bezpośrednio z wystawcami podczas przerwy. Okazuje się, że rozwiązania i produkty prezentowane przez naszych partnerów są bardzo pożądane przez projektantów i słuchacze dopytywali się o kolejne spotkania tego typu.

 

targi idealny dom i wnętrze

 

Konferencja zakończyła się bardzo miłym akcentem – losowaniem spośród wrzuconych przez uczestników do urny wizytówek oprawy oświetleniowej ufundowanej przez firmę LUG oraz ElektRa.

 

Zachęcamy do skorzystania z kolejnej okazji spotkania się z architektami i projektantami wnętrz podczas konferencji HOTEL RESTAURACJA SPA – nowe wyzwania dla architektów i inwestorów, która odbędzie się 29.01.2016 podczas Targów Światło w EXPO XXI w Warszawie.