Design

MTM Ostróda 2017

2017-06-26
MTM Ostróda 2017

W dniach 5-8 września 2017 r. odbędzie się 44. edycja Międzynarodowych Targów Meblowych Ostróda 2017. Już teraz zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu zarówno wystawców, jak i wszystkich zainteresowanych nowinkami w branży meblarskiej i aranżacji wnętrz. Imprezie towarzyszyć będzie 4. edycja Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA.

 

Już od 25 lat w Ostródzie – urokliwym mieście na terenie Warmii i Mazur – spotykają się pasjonaci meblarstwa, architekci, designerzy oraz producenci mebli i urządzeń służących do ich produkcji. Międzynarodowe Targi Meblowe to znakomita okazja do wymiany doświadczeń firm działających w branży meblarskiej z innymi podobnymi podmiotami oraz zwykłymi sympatykami meblarstwa, którzy chcą poznać tajniki tworzenia mebli „od kuchni”, a także zapoznać się z aktualnymi trendami i nowinkami w branży meblarskiej.

 

Międzynarodowe Targi Meblowe Ostróda 2017 to nie tylko miejsce spotkań i tematycznych konferencji. W tym roku po raz pierwszy imprezę uatrakcyjnią warsztaty snycerskie – fachowcy z Pracowni Mebli MebS, twórcy tzw. „mebli gdańskich” – nie tylko podzielą się ze słuchaczami ich historią, ale również zaprezentują, jak w praktyce wygląda tworzenie tego typu sprzętów.

 

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Meblowe Ostróda 2017 będą wyjątkowe z jeszcze jednego powodu – to pierwsza edycja tej imprezy, w trakcie której uruchomiona zostanie specjalna platforma dla hosted buyers, umożliwiająca lepszą komunikację między producentami mebli a klientami. Zainteresowani będą mogli robić zakupy również przez internet, bowiem MTM oraz firma B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego w tym roku stworzy specjalną Strefę e-commerce, umożliwiającą dostęp do nowinek meblarskich również osobom, które fizycznie nie będą w stanie pojawić się na tegorocznych targach w Ostródzie.

 

Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

 

mtm ostróda 2017

 

Więcej informacji na temat imprezy: Międzynarodowe Targi Meblowe Ostróda 2017 oraz https://amiaostroda.pl/#home_expo.