Design

Wydarzenia

Nowości na Targach INSTALACJE

2016-03-31
Nowości na Targach INSTALACJE

 

 

 

REFLEX PL

Recoflex

Innowacyjna izolacja do podgrzewaczy Reflex Storatherm Aqua na bazie mikroskopijnych zamkniętych komórek. Wykonana z poliuretanowej sztywnej pianki zamkniętokomórkowej w znacznym stopniu redukującej straty cieplne podgrzewacza.

Pawilon 5, Stoisko 150

podgrzewacze recoflex

REFLEX PL

Reflex Control Remote

System zdalnego monitoringu do układów stabilizacji ciśnienia, odgazowania i uzupełniania ubytków wody Reflex. Zdalna kontrola pracy zaworów, pomp, kompresorów, odczytywanie danych i parametrów, wyświetlanie błędów – wystarczy dostęp do Internetu.

Pawilon 5, Stoisko 150

monitoring reflex

REFLEX PL

Sinus

Rozszerzenie oferty produktów Reflex o markę Sinus. Sinusverteiler jest producentem rozdzielaczy sinusoidalnych i sprzęgieł hydraulicznych do zastosowań domowych i przemysłowych. Współpraca Reflex z marką Sinus to bardziej kompleksowe rozwiązania.

Pawilon 5, Stoisko 150

rozdzielacze sinus reflex

UAB KALVIS

Kocioł serii M1 z ruchomym "rusztem schodkowym"

Kotły serii M1 przystosowane są do spalania w trybie automatycznym biomasy (zrębek, trocin, pelletu drzewnego, odpadów drzewnych, paliwa pochodzenia roślinnego, itp.) o wilgotność do 45% i frakcji do 50 mm.

Pawilon 5, Stoisko 63

kocioł uab kalvis M1
 

UAB KALVIS

Pieco-kuchnia c.o. (z płaszczem wodnym) k-4asb-1

Pieco-kuchnie z płaszczem wodnym przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń które wyposażone są w instalacje centralnego ogrzewania, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz gotowania i pieczenia(jeżeli dany model wyposażony jest w piekarnik).

Pawilon 5, Stoisko 63

 piec kuchnia uab kalvis
 

 

WATTS IDUSTRIES POLSKA SP. Z O.O.

Watts Visio

Watts Vision to system zdalnej kontroli i sterowania ogrzewaniem oraz domowymi urządzeniami elektrycznymi z możliwością obsługi przez aplikację na telefon lub stronę internetową. Rozwiązanie przeznaczone jest dla mieszkań i domów jednorodzinnych.

Pawilon 5, Stoisko72

 ogrzewanie watts
 

WOLF TECHNIKA GRZEWCZA SP. Z O.O.

Wiszący kondensacyjny kocioł gazowy FGB

Kocioł FGB dostępny jest zarówno w wersji jedno- jak i dwufunkcyjnej (28 i 35 kW). Oferuje on wszystko, czego potrzebuje zaawansowany wiszący kocioł kondensacyjny do pracy z gazem ziemnym i LPG. Kompaktowe wymiary oferują wiele możliwości montażowych

Pawilon 5, Stoisko 152

 

kocioł grzewczy wolf

 

INELCO

Dania-heater - 9kW nagrzewnica powietrza nowej generacji

Nagrzewnica 9kW nowej generacji przepływ powietrza 30% większy niż standardowy. Dodatkowe funkcje nagrzewnicy: opóźniony start, opóźnione zatrzymanie, automatyczne schładzanie wykonane z Alu-Zn, długa żywotność, gotowe do montażu na ścianie, piętrowalne składowanie.

Pawilon 5, Stoisko 75

 nagrzewnica inelco
 

 INELCO

Dania-heater- 15kW nagrzewnica powietrza nowej generacji

Nagrzewnica 15kW nowej generacji przepływ powietrza 30% większy niż standardowy. Dodatkowe funkcje nagrzewnicy: opóźniony start, opóźnione zatrzymanie, automatyczne schładzanie wykonane z Alu-Zn, długa żywotność.

Pawilon 5, Stoisko 75

 
 

INELCO

Dania-heater - 20kW nagrzewnica powietrza nowej generacji

Nagrzewnica 20 kW nowej generacji przepływ powietrza 30% większy niż standardowy. Dodatkowe funkcje nagrzewnicy: opóźniony start, opóźnione zatrzymanie, automatyczne schładzanie wykonane z Alu-Zn, długa żywotność, gotowe do montażu na ścianie.

Pawilon 5, Stoisko 75

 

nagrzewnica powietrza inelco

 

TERMET S.A.

Kocioł gazowy kondensacyjny ECOCONDENS GOLD PLUS

Kocioł wyposażony jest w nowoczesny wymiennik ciepła oraz palnik BLUEJET zapewniający niezwykle szeroki zakres modulacji. Nowo opracowane „zimne drzwi” wymiennika wykonane z aluminium zapewniają mniejsze straty ciepła. Dostępny jedno i dwu-funkcyjny.

Pawilon 5, Stoisko 70

 kocioł gazowy termet
 

ECO-PALNIK/ ZPD SKIEPKO

Palnik pelletowy serii VIP

Palnik na pellet serii VIP stworzony przez Eco-palnik, to pierwszy tak bezobsługowy i całkowicie samoczyszczący się palnik nowej generacji. Palnik ze stalowym paleniskiem i ruchomym rusztem dedykowany do spalania pelletów przemysłowych i agropelletów.

Teren zewnętrzny, sektor 9

 
 

IZOTERMA ZAKŁAD PRODUKCJI URZĄDZEŃ GRZEJNYCH

WYSPA GRZEJNA – podłogowa płyta grzejna modułowa

Nowatorski system modułowy pozwala stworzyć w kilka chwil wyspę grzejną w dowolnym pomieszczeniu, jej demontaż i ponowny montaż w innym miejscu. Równomierne, natychmiastowe ciepło w danej strefie. Nie wymaga prac budowlanych. Produkt polski.

Pawilon 5, stoisko 79

 

wyspa grzejna

 

 

P.W. KEY

Regulator RK-2006SPGM

Pogodowy regulator temperatury kotłów z palnikiem na pellety. Umożliwia niezależne sterowanie obiegiem C.O. i podłogowym z zaworem mieszającym oraz obiegiem C.W.U. Posiada łącze transmisji danych RS-485. Dostępny w trzech wersjach konstrukcyjnych.

Pawilon 5, stoisko 126

 

regulator temperatury kotłów

 

P.W. KEY

Regulator RK-2006SPG

Dwuczęściowy regulator temperatury kotłów z palnikiem na pellety. Bogate możliwości programowania parametrów pozwalają na sterowanie każdym typem palnika. Pamięć ustawień dla 4 rodzajów paliwa. Nowość - sterowanie adaptacyjne temperaturą kotła.

Pawilon 5, stoisko 126

 regulator temperatury kotłów pw key

P.W. KEY

Regulator RK-2006LPG2

Regulator temperatury kotłów z palnikiem na pellety. Umożliwia obsługę dwóch wentylatorów i palenie tylko drewnem. Wyposażony w funkcję zasilania awaryjnego. Posiada złącze RS485 do współpracy z regulatorami pokojowymi, modułami internetowymi, itp.

Pawilon 5, stoisko 126

 

regulator temperatury kotła na pellet

P.W. KEY

Regulator temperatury pokojowej RT-208GT

Regulator temperatury pokojowej z możliwością odczytu i ustawiania wszystkich parametrów regulatora kotła. Intuicyjna obsługa. Programowanie tygodniowe temperatury z rozdzielczością 0,1°C. Możliwość pomiaru dodatkowych dwóch temperatur pokojowych.

 Pawilon 5, stoisko 126

regulator temperatury pokojowej pw key

P.W. KEY

Regulator zbiornika akumulacyjnego UMS-4AP

Uniwersalny moduł sterujący kotłem lub innym źródłem zasilającym akumulator ciepła (bufor). Umożliwia pomiar temperatury wody w górnej i dolnej części akumulatora ciepła oraz podgląd szacunkowego stopnia naładowania akumulatora. Obudowa na szynę.

Pawilon 5, stoisko 126

 

3THERMO SP. Z.O.O

Grzejnik Podtynkowy 3THERMO

3THERMO to pierwszy Grzejnik Podtynkowy. Przeznaczony do suchej i mokrej zabudowy, dopasowuje się do każdego wnętrza, współpracując z wszystkimi

standardowymi instalacjami c.o. Innowacyjny, ekologiczny, zdrowy. Wynaleziony i produkowany w Polsce.

Pawilon 5, stoisko 65

grzejnik podtynkowy

ISKO sp. z o.o.

Grzejniki aluminiowe dolno zasilane SUNRAD VOX

Opcja podłączenia grzejników również od dołu grzejnika, jest bardzo praktyczna. Dzięki dodatkowym komponentom grzejniki nadal uzyskują najwyższą moc, zgodnie z normą EN 442. W grzejnikach VOX dolno i boczno zasilanych dostępność dla wysokości 350, 500, 600 i 800 mm.

Pawilon 5, stoisko 174

grzejnik aluminiowy isko

ISKO sp. z o.o.

Nowa linia kotłów TAURUS ANGUS

Angus to niski kocioł a Angus Duo to wyższy kocioł, co umożliwia dostosowanie do każdych warunków pracy. Automatyka najbardziej pilnuje temp. zasilania i powrotu kotła co daje sprawność, długowieczność i niskie nakłady eksploatacji kotła.

Pawilon 5, stoisko 174

kotły taurus isko

ISKO sp. z o.o.

Rury systemowe PEX-a, PEX-b i PE-RT

Poza rurami PE-RT/AL./PE-RT i PEX/AL./PEX mamy również rury jednorodne PE-RT, PEX-a i PEX-b, co czyni naszą ofertę wyjątkową. Oferujemy w większości złączki ze stopów miedzi (dobre parametry przepływów i trwałość połączeń). Dostępność systemów od 16 do 63 mm.

Pawilon 5, stoisko 174

rury pex isko

TOPVAC

Odkurzacz centralny Duovac Asteria

Z okazji 50-lecia marki Duovac, firma Nuera Air wprowadziła nowy model odkurzacza - Asteria. Jednostka ta w całości wykonana została ze stali szczotkowanej i przeznaczona jest do najczęściej budowanych domów, czyli budynków o powierzchni do 300m2. Do niewątpliwych zalet Duovac Asteria należą nie tylko doskonałe parametry techniczne, ale również ekskluzywne wykończenie, które wyróżnia ją wśród konkurencji.

Pawilon 5, stoisko 22

odkurzacz centralny topvac

TOPVAC

Odkurzacz centralny Duovac Distinction

Duovac Distinction – nowy model, który potrafi się wyróżnić. Jednostka wyposażona została w dwa niezawodne silniki, a jej parametry techniczne sprawiają, że idealnie nadaje się do sprzątani hoteli, pensjonatów oraz budynków użyteczności publicznej. Duovac Distinction wyposażony został w inteligentny moduł elektroniczny ze wskaźnikiem LED, a dla zwiększenia trwałości silników w funkcję soft start/stop. Starannie zaprojektowana aluminiowa obudowa charakteryzuje się wyjątkowej jakości wykończeniami. Jednostka idealnie sprawdza się w systemach węża chowanego w ścianie Hide-a-Hose.

Pawilon 5, stoisko 22

 odkurzacz centralny duovac

TOPVAC

Nowe gniazdo Hide-a-Hose – teraz mniejsze o ponad 30%!

Gniazdo systemu węża chowanego w ścianę zostało zmniejszone dokładnie o 38% w stosunku do swojego poprzednika. Poza zmianą wymiarów, dokonano modyfikacji w konstrukcji gniazda. W celu poprawy funkcjonalności zmianie uległo aż 7 elementów produktu! Teraz gniazdo będzie mniejsze, łatwiejsze w montażu i bardziej przyjazne w użytkowaniu!

Pawilon 5, stoisko 22

 gniazdo do węża chowanego w ścianę

TOPVAC

Doc IT wąż w kasecie – absolutna nowość na rynku polskim!

Jako pierwsi i jedyni w Polsce prezentujemy Państwu bardzo ciekawe rozwiązanie jakim jest innowacyjne urządzenie Doc IT. Doc IT powstał z myślą o obiektach o stosunkowo zwartej zabudowie i powierzchni sprzątania do 150 m2. Dostępny z możliwością podłączenia do systemu centralnego odkurzania lub występujący ze zintegrowaną, samodzielną jednostką centralną. Tak kompaktowa konstrukcja ogranicza konieczność montażu instalacji ssącej i umożliwia zastosowanie Doc IT nie tylko w nowobudowanych obiektach, ale także w budynkach już zamieszkałych. Doc IT wyposażony jest w elastyczny wąż o maksymalnej długości 16.8 m zakończony rękojeścią.

Pawilon 5, stoisko 22

 wąż w kasecie topvac

TOPVAC

Wysokiej jakości dwuwarstwowa rura z nową powłoką antystatyczną

Zastosowanie tej powłoki gwarantuje optymalny przepływ powietrza przez wiele lat użytkowania instalacji odkurzania centralnego.

Pawilon 5, stoisko 22

 dwuwarstwowa rura topvac
 

FERNOX

TF1 Delta Filter

Wysokowydajny lekki filtr komercyjny z niklowanego mosiądzu 2” BSP. Przeznaczony do układów o dużym natężeniu przepływu celem zabezpieczenia kluczowych komponentów od magnetycznych i niemagnetycznych zanieczyszczeń, a także celem odpowietrzania wody.

Pawilon 5, stoisko 148

 

 filtr fernox
 

FERNOX

Filter Fluid+ Protektor

Stworzony do wyłapywania złogów korozji i zanieczyszczeń w domowych układach centralnego ogrzewania w celu ich dostarczenia bezpośrednio do przepływowego filtra. Zapewnia również długotrwałą ochronę przed korozją wewnętrzną i kamieniem kotłowym.

Pawilon 5, stoisko 148

 płyn do czyszczenia grzejników fernox
 

SOFFIO SP. Z O.O.

Ścienny panel grzewczy Alura

Nowością na rynku prezentowaną przez naszą firmę jest ścienny panel grzewczy Alura. Produkt ten jest oparty na zjawisku przemiany fazowej, a innowacyjność jego polega na tym, że cała technologia zawarta jest w standardowej płycie GK 12,5 mm.

Pawilon 5, stoisko 166

 

 

 ścienny panel grzewczy
 

POLSKA EKOLOGIA SP. Z O.O.

Pompa ciepła DROPS

Pompa ciepła DROPS jest urządzeniem przeznaczonym do podgrzewania wody użytkowej. Zastosowano w niej sprężarkę rotacyjną zoptymalizowaną pod kątem wysokich temperatur skraplania, tzn. wysokich temperatur podgrzewu wody użytkowej.

Pawilon 5, stoisko 42

 

 pompa ciepła drops
 

OEM SOLAR

Inwerterowa pompa ciepła OSAKA BLAUPUNKT 6,10,16 kW, A++

Pompa powietrze-woda typu monoblok; grzanie i chłodzenie, anty-legionella. Najwyższa sprawność konwersji energii, ochrona przed oszranianiem oraz zamarzaniem, cicha praca. Przewodowy kontroler, sprężarka Twin Rotary i pompa obiegowa w standardzie.

Pawilon 5, stoisko 110

 

 pompa ciepła blaupunkt
 

ARCA Regler GmbH

ECOTROL zawór regulacyjny

Mocny napęd zaworu Wielofunkcyjny pozycjoner Niezawodne uszczelnienie trzpienia Solidne, wykonane z wysoką precyzją elementy wewnątrz Opatantowane gniazdo zaworu z miękkim uszczelnieniem PTFE i wtórnym uszczelnieniem metalowym.

Pawilon 5, stoisko 121

 

 zawór arca
 

PURMO/ RETTIG HEATING SP ZOO

Grzejnik łazienkowy Evia

Grzejnik łazienkowy Evia to grzejnik z płaskimi kolektorami. Evia wyróżnia się spośród innych grzejników łazienkowych innowacyjną możliwością wychylania niektórych z nich. To rozwiązanie umożliwia komfortowe nakładanie ręczników i innych akcesoriów łazienkowych.

 

Pawilon 4

 

 grzejnik łazienkowy purmo
 

KOTŁY CENTRALNEGO OGRZEWANIA SEKO

Kocioł Seko Maxx Le

Ekologiczny kocioł c.o. z podajnikiem typoszeregu SEKO Maxx le produkowany w mocach od 14 do 40 kW, certyfikowany w 5. klasie na ekogroszku i antracycie z systemem automatycznego czyszczenia i odpopielania oraz awaryjnym zasilaniem elektrycznym.

 

Pawilon 5, stoisko 140

 

 kocioł co seko
 

KAN SP. Z O.O

Automatyka sterująca – System KAN-therm Basic+

Przewodowa, energooszczędna automatyka sterująca umożliwiająca indywidualną regulację temperatury w każdym pomieszczeniu. Nowoczesny design termostatów, wysokiej jakości materiały oraz precyzyjna regulacja gwarantują uzyskanie komfortu cieplnego.

Pawilon 4

 automatyka sterująca kan
 

KAN SP. Z O.O

Ogrzewanie ścienne – System KAN-therm Wall

Nowoczesny, energooszczędny i kompletny system ogrzewania ściennego, zapewniający wysoki komfort cieplny w pomieszczeniu oraz swobodną współpracę z odnawialnymi źródłami energii. Montaż z wykorzystaniem techniki mokrej oraz suchej.

Pawilon 4

 

 ogrzewanie ścienne

system ogrzewania ściennego kan