Design

Wydarzenia

ONE SPACE, ONE FLOOR – konkurs dla architektów od marki Arbiton

Tekst Arbiton • Zdjęcia Arbiton www.arbiton.com

2021-01-13
ONE SPACE, ONE FLOOR – konkurs dla architektów od marki Arbiton

Marka paneli winylowych Arbiton przygotowała konkurs dla architektów i projektantów na zaprojektowanie przestrzeni odzwierciedlającej ideę ONE SPACE – ideę, która szczególnie w obecnych czasach jest niezwykle nośna. Do wygrania najnowsze iPady PRO.

 

Home-office i home-schooling to słowa, które zrobiły karierę w minionym roku. Nasza przestrzeń domowa w jednej chwili musiała zyskać nowe, liczne funkcje. Dziś nasze mieszkania i domy to nie tylko spokojna przystań w której możemy ukryć się przed światem, ale także miejsce z którego zarządzamy swoim życiem zawodowym, uczymy się, nawiązujemy kontakt z przyjaciółmi. Nowa rzeczywistość wymaga innego podejścia do projektowania wnętrz. Projekty mieszkań, w jeszcze większym stopniu powinny odzwierciedlać ideę ONE SPACE. A można ją osiągnąć kreując w całym domu jednolitą podłogę.

 

 

– Z jednej strony coraz częściej musimy dodawać nowe funkcje do naszych mieszkań z drugiej bardzo ważny jest dla nas poczucie bezpieczeństwa w domu. Jednolita podłoga pozwala wprowadzić w pomieszczeniach tak potrzebny ład i spokój. Panele winylowe Arbiton są produktem, który można układać nawet na 200 m2 powierzchni bez konieczności tworzenia dodatkowych dylatacji między pomieszczeniami. To daje niesamowite możliwości do wykreowania unikatowej i jednorodnej przestrzeni – mówi Artur Tomikowski, dyrektor marketingu marki Arbiton. – Zapraszamy architektów i projektantów do przesyłania zdjęć realizacji. Konkurs potrwa trzy miesiące, a najlepsze prace co miesiąc nagrodzimy – podsumowuje Artur Tomikowski.

 

 

Zdjęcia realizacji (min. 3 zdjęcia w rozdzielczości >3500x2480 z użyciem paneli marki Arbiton) należy przesłać na adres [email protected] . W tytule wiadomości należy wpisać: ONE SPACE ONE FLOOR.

 

Akcja trwa od 1.01.21 do 30.03.2021.

 

Co miesiąc zespół A.design Studio wybierze i ogłosi zwycięzcę.