Design

Trendy

Oryginalne choinki z poinsecjami

Tekst STARS FOR EUROPE WWW.STARSUNITEEUROPE.EU • Zdjęcia STARS FOR EUROPE WWW.STARSUNITEEUROPE.EU

2022-12-12
Oryginalne choinki z poinsecjami

Materiał reklamowy

 

Czym byłaby Wigilia bez choinki? Nie ma chyba domu, w którym nie pojawiłby się ten uroczy symbol Bożego Narodzenia. Eksperci Stars for Europe (SfE) przedstawiają pomysły na ozdobienie świątecznego drzewka poinsecjami.

 

DLA MINIMALISTÓW

Kremowe poinsecje doskonale pasują do minimalistycznego, skandynawskiego, świątecznego stylu. Dzięki przylistkom w kształcie gwiazdy mają prawdziwie świąteczny charakter i jako kwiaty cięte sprawiają, że choinki oraz prezenty wyróżniają się na tle tradycyjnie udekorowanych drzewek. Funkcję wazoników dla ciętych poinsecji pełnią bombki z usuniętym uchwytem.

 

 

ORYGINALNE ALTERNATYWA DLA KLASYKI

Trójkątny kształt sprawia, że ta prosta, drewniana półka śmiało zastępuje choinkę i jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka alternatywy dla klasycznej wersji. Wystarczy ją udekorować poinsecjami, szyszkami, roślinami, ozdobami świątecznymi i rozświetlić sznurem lampek.

 

 

POINSECJA ZAMIAST CHOINKI?

Ten imponujący okaz kolumnowy robi wrażenie! Wspaniałe, kremowe przylistki sprawiają, że dodatkowe ozdoby są zbędne. Rośliny kolumnowe są rzadkie i dość trudne do zdobycia. Największa szansa na ich znalezienie jest na początku sezonu w sklepie ogrodniczym.

 

 

DLA ROMANTYKÓW

Ta choinka ozdobiona gałązkami ostrokrzewu i lampkami jest bajecznie romantyczna, a jednocześnie nowoczesna. Składa się z pięciu drewnianych bali połączonych ze sobą na jednym końcu i ustawionych w kształcie tipi. W centralnym miejscu znajduje się kosz z poinsecją.