Design

Wydarzenia

Otwarcie Domu Marki Nowodvorski Lighting w Warszawie

Tekst Redakcja • Zdjęcia Monika Pawluk

2023-04-04
Otwarcie Domu Marki Nowodvorski Lighting w Warszawie

W połowie marca w warszawskiej Defabryce odbyło się uroczyste otwarcie Domu Marki Nowodvorski Lighting. Trzy dni spotkań obfitowały w szkolenia i dyskusje. Były także okazją do prezentacji nowości z tegorocznej oferty marki.

 


Uroczyste otwarcie Domu Marki Nowodvorski Lighting odbyło się 15 marca w Defabryce w Warszawie przy ul. Duchnickiej 3. Dom Marki Nowodvorski Lighting to więcej niż showroom ze świetlnymi inspiracjami – to rozmowy, spotkania z projektantami oraz jakość jako wartości sygnowane nazwiskiem założycieli marki. Nowodvorski Lighting to marka, której siła to nie tylko bogata oferta, ale przede wszystkim dbałość i moc relacji – to właśnie potrzeba rozwoju wzajemnych kontaktów stała się inspiracją do powstania Domów Marki, przestrzeni sprzyjających spotkaniom, rozmowom i wymianie doświadczeń.

 

 

 .

 

 

 
Trzydniowe wydarzenie związane z uroczystym otwarciem Domu Marki Nowodvorski Lighting cieszyło się dużym zainteresowaniem. Podczas Dni Otwartych nowe miejsce chętnie odwiedzali zarówno projektanci, partnerzy biznesowi, jak i klienci indywidualni. Poza prezentacją oferty, w tym tegorocznych nowości, odbyły się interesujące szkolenia produktowe, a wykwalifikowani specjaliści z Design Lab doradzali w zakresie projektowym i technicznym. Dodatkową atrakcją była możliwość konsultacji projektu oświetlenia ze znaną z programów telewizyjnych projektantką wnętrz Martą Czerkies Home Designer.

 

 

 

 .

 


Nowodvorski Lighting to polski producent dekoracyjnych opraw oświetleniowych, w tym systemów konfigurowalnych – szynoprzewodów oraz autorskiego Systemu Cameleon. Firma od 29 lat tworzy rozwiązania odpowiadające najwyższym standardom pod względem wzornictwa, spójności z trendami i jakości. Asortyment obejmuje ponad 2000 produktów oświetleniowych, dedykowanych do przestrzeni domowych, komercyjnych i sektora HoReCa. Marka każdego roku poszerza ofertę o około 300 pozycji, odpowiadając na aktualne trendy i potrzeby rynku.

 

 

 

 .

 


Nowodvorski Lighting jest polskim producentem dekoracyjnych opraw oświetleniowych, obecnym na ponad 50 rynkach świata. Dwa profesjonalne zakłady produkcyjne o powierzchni 19 000 m2, nowoczesny park maszynowy i zautomatyzowane centrum logistyczne o powierzchni 4500 m2 pozwalają spójnie realizować strategię rozwoju.

 

 

 

 .

 Jakość marki doceniają zarówno klienci, jak i eksperci. Nowodvorski Lighting jest zdobywcą prestiżowej nagrody RED DOT AWARD: Product Design 2019 za projekt lampy „Q LED” oraz ECO PRIZE i GRAND PRIX 2020 Międzynarodowych Targów Poznańskich dla Systemu Cameleon.

Dbałość o wzornictwo i nowatorskie rozwiązania sprawiają, że firma zdobyła zaufanie architektów, projektantów wnętrz oraz inwestorów.


To już drugi Dom Marki Nowodvorski Lighting. Pierwszy został otwarty pod koniec 2022 roku w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej 161.

 

 

 

 .