Design

Wydarzenia

Październikowe konferencje z Virtus Studio

Tekst Virtus Studio • Zdjęcia Virtus Studio

2017-10-04
Październikowe konferencje z Virtus Studio

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych konferencjach. W październiku czekają na Państwa trzy spotkania z designem oraz kilka tematycznych.

 

Najbliższa konferencja odbędzie się już 5 października. Podczas spotkania „Design w Lublinie” przewidziano prelekcje dotyczące najnowszych trendów wnętrzarskich (w tym dotyczących urządzenia strefy dziecięcej), nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i świetlnych. Konferencję urozmaicą prezentacje płyt Pfleiderer oraz opraw oświetleniowych LAKO. Wśród uczestników zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

 

Z kolei spotkanie „Renowacje w Warszawie”, jakie zaplanowano na 10 października, poświęcone zostanie tematyce odnowy obiektów zabytkowych oraz sakralnych. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresu kompleksowej renowacji tego typu budynków. Spotkanie urozmaici prelekcja Joanny Danielewicz „Odkrycia konserwatorskie na elewacjach podczas prowadzonych prac i decyzje konserwatorskie z nimi związane, na przykładzie prac modernizacyjnych siedziby głównej Muzeum Warszawy oraz Muzeum Woli”. Na zakończenie uczestnicy będą mogli wziąć udział w zwiedzaniu Muzeum Warszawskiej Pragi z przewodnikiem. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

 

konferencje virtus studio 2017 plakat\

 

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia:

tel. 12 429 55 20 w.14 lub 882 188 089

e-mail: [email protected]

www.virtus.com.pl