Design

Wydarzenia

Pierwsza edycja VECTOR ART AWARD – zmierz się z „WYZWANIEM”

Tekst Profbud i Vector+ • Zdjęcia www.profbud.info / www.vectorplus.com.pl

2021-09-03
Pierwsza edycja VECTOR ART AWARD – zmierz się z „WYZWANIEM”

VECTOR ART AWARD to pierwsza edycja konkursu artystycznego, mającego na celu promocje prac w pełni oddających znaczenie wybranego Słowa Roku, którym dzisiaj stało się „WYZWANIE”. Najlepsze projekty zostaną zaprezentowane podczas wystawy w przestrzeni biurowej Vector+, będącej organizatorem wydarzenia. Spośród nich wyłoniony zostanie także zwycięzca, który otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3 500 zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 27.09.2021 r.

 

 


Rok 2021 postawił przed wszystkimi nowe wyzwania, ale i oczekiwania. Zdaliśmy sobie sprawę, że powinniśmy jeszcze szybciej reagować z troską na otaczający nas świat i zmiany w nim zachodzące. Wszystkie minione wydarzenia stały się „bodźcem” do zainicjowania i stworzenia cyklicznego wydarzenia, którego motywem przewodnim będzie słowo.

 


W ten sposób powstał VECTOR ART AWARD, nowy konkurs promujący najlepsze prace artystyczne, których celem jest odpowiedź na rokrocznie wybierane słowo Roku Vector+. Ze wszystkich nadesłanych projektów jury konkursowe składające się z przedstawicieli powierzchni biurowej Vector+, organizatora wydarzenia wraz z reprezentantami firmy PROFBUD, partnera strategicznego akcji, wybierze 10 najlepszych prac, które zostaną zaprezentowane podczas wystawy w przestrzeni budynku. Społeczność odwiedzająca biurowiec będzie mogła z kolei zagłosować na swojego faworyta i tym samym zbliżyć go do tytułu zwycięzcy oraz wygranej wynoszącej 3 500 zł.

 


Wystawa odbędzie się w październiku br. przy ul. Obozowej 57 w Warszawie i trwać będzie przez miesiąc.


Zgłoszenia przyjmowane są do 27.09.2021 r. poprzez stronę: https://www.vectorplus.com.pl/vaa/


Serdecznie zapraszamy do podjęcia WYZWANIA!