Design

Dekoracje

Zaułki wyobraźni w kolekcji poster design

Tekst Feeby.pl • Zdjęcia Feeby.pl

2017-11-06
Zaułki wyobraźni w kolekcji poster design

Wraz ze schyłkiem jesieni polski producent wprowadził na rynek ponad 200 nowych wzorów plakatów w ramie. Seria posterów została stworzona z myślą o osobach potrzebujących natychmiastowej estetyzacji pomieszczeń , metamorfozy „tu i teraz” w domu lub biurze. W kolekcji dostępnej on-line rządzą od teraz: czysty minimalizm, inspiracje trendami modowymi i fluorescencyjne barwy.

 

plakaty dekoracyjne

 

 

Mroczne ogrody, ekstrawagancja i hiperradość

Owocem prac zespołu grafików jest kilkaset nowych kompozycji, dostępnych na Feeby.pl. Kolekcja dedykowana dynamicznym minimalistom to niepokorne kształty i zapomniane miejsca, zamienione w plakaty. Motywy plakatów designerskich nawiązują do aktualnych tendencji i popularnych printów ze światowych wybiegów. Pojawiają się elementy roślinne, charakterystyczne dla „dark flower” – soczyste i intensywne pąki kwiatów na ciemnym tle. Obok kwiatów, drugą linią inspiracji jest geometria , pejzaż, portret i makrofotografia (przeskalowane, zwyczajne przedmioty).

 

Zwięzłe kompozycje mają za zadanie dopełniać wnętrze jako tajemny składnik „X”, który jest tak często poszukiwany przez współczesnych ludzi, urządzających swoją przestrzeń. Oni potrzebują natychmiastowych impulsów, pragną znaleźć esencję doznań kolorystycznych w dodatkach. Zadaniem kolekcji poster design jest otwierać oczy na nowoczesny styl życia, szybkość, piękno, ulotność radosnej barwy. Dosłownie „tu i teraz”, które można zatrzymać na stałe w formie obrazu w dowolnym miejscu otoczenia. Czasami power dekoracji jest w stanie zastąpić remont, zmienić wszystko momentalnie – tłumaczy Grzegorz Naranowicz, prezes firmy Caro produkującej ozdoby wnętrz (właściciel sklepu internetowego Feeby.pl).

 

plakat dark flower

 

Tylko w ciągu ostatniego roku producent wprowadził na polski i europejski rynek ponad tysiąc wzorów abstrakcyjnych dekoracji drukowanych na płótnie. Plakaty minimal design to kolejna nowość w jego ofercie.

 

Zachęcamy też do odwiedzenia zakładki „Aktualności” i bloga na stronie www.feeby.pl, gdzie zawsze informujemy o planowanych wydarzeniach oraz trendach i najlepszych metamorfozach.

 

plakat designerski

 

Firma Caro to polski producent i dystrybutor dekoracji ściennych z 25-letnim doświadczeniem na europejskim rynku. Jest właścicielem sklepu internetowego Feeby. pl, stworzonego dla miłośników pomysłowych rozwiązań w dekoracji wnętrz. W ofercie Feeby.pl znajduje się ponad 60 milionów wzorów parawanów pokojowych, plakatów, obrazów drukowanych na płótnie, a także innych ozdób. Dekoracje oferowane przez Caro można również nabyć na zagranicznych serwisach sprzedażowych, takich jak Amazon lub Ebay. Firma dotychczas zrealizowała ponad 15 milionów udanych transakcji. To świadczy o rosnącej popularności tworzonego przez nią asortymentu.