Design

Trendy

Rozwój artystycznych skrzydeł RuckZuck

2015-01-24
Rozwój artystycznych skrzydeł RuckZuck

RuckZuck rezygnuje z BUDMY

Pomiędzy technologią, designem i sztuką, między niebanalną kreacją a światem realnym. RuckZuck, jedna z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi, wyznacza trendy w branży wyposażenia wnętrz i zaprasza na wewnętrzne targi. Po raz pierwszy w Polsce spółka organizuje własną, niekonwencjonalną imprezę wystawienniczą, która odbędzie się 5 lutego w gmachu Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Współorganizatorem targów firmy RuckZuck jest Classen, renomowany producent paneli podłogowych i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych. Będzie to pierwsza taka impreza w Polsce. Jest ona nie tylko bowiem odpowiedzią na poznańską BUDMĘ, w której RuckZuck w tym roku nie będzie uczestniczył. To także zupełnie nowa idea, która zaprezentuje nieznane dotąd oblicze sieci franczyzowej.

W czwartek, 5 lutego br., jedno z pięter wrocławskiej ASP zamieni się w halę wystawienniczą.
W czterech salach zostaną wyeksponowane, adekwatnie do miejsca w artystycznej formie, produkty firmy RuckZuck. Goście imprezy będą mogli zapoznać się z ofertą stolarki drzwiowej, paneli podłogowych, a także mebli kuchennych i akcesoriów.

– Organizując targi na terenie jednej z najbardziej prestiżowych uczelni artystycznych w Polsce,
w Europejskiej Stolicy Kultury 2016, chcemy pokazać, iż rozwijamy skrzydła i wychodzimy poza utarte schematy. Jesteśmy dziś firmą otwartą na młodych zdolnych projektantów, którzy swoimi pracami udowodnili, iż drzwi wewnętrzne, do tego o niebanalnym wzornictwie, mogą pełnić również funkcje użytkowe. Stawiamy na jakość produktów, ich oryginalność i możliwość zaadaptowania sztuki do świata realnego – mówi Katarzyna Śliwińska, Kierownik Działu Marketingu i Reklamy, RuckZuck.

Poza licznymi nowościami produktowymi, przedstawione zostaną zwycięskie prace konkursu ogłoszonego m.in. wśród studentów i absolwentów uczelni artystycznych, których autorskie pomysły zostały zamienione w prototypy skrzydeł drzwiowych, gotowe do sprzedaży. Prace te zostały zrealizowane przez projektantów pod kierunkiem dra sztuk plastycznych Krzysztofa Gronia, pracownika naukowego Katedry Sztuk Pięknych i Użytkowych Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Na artystyczne stoisko targowe w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu RuckZuck i Classen zapraszają w godzinach od 12:00 do 18:00.

Salony RuckZuck oferują najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych. W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck oferują również transport oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi.