Design

Wydarzenia

Targi Architektury Wnętrz KIAF: Przestrzeń Wymiany Wiedzy i Inspiracji

Tekst KIAF • Zdjęcia KIAF

2023-09-07
Targi Architektury Wnętrz KIAF: Przestrzeń Wymiany Wiedzy i Inspiracji

Rok 2023 przynosi architektom i projektantom wnętrz wyjątkowe wydarzenie, które na stałe zapisze się w kalendarzu branżowych imprez. 20-21 września odbędą się Targi Architektury Wnętrz KIAF, organizowane przez Targi w Krakowie, znane już z takich sukcesów jak Targi Książki czy Targi KRAKDENT. Premierowe wydarzenie przyciągnie uwagę ponad 70 wystawców reprezentujących różne dziedziny branży, a także inspirujących prelegentów podczas programu towarzyszącego.

 

Różnorodni wystawcy

Na uczestników czeka ponad 70 wystawców reprezentujących różne sektory branży architektury wnętrz — od producentów oświetlenia, ceramiki, mebli, ustrojów akustycznych i płytek, po specjalistów od ogrodów wertykalnych, inteligentnych domów i usług dedykowanych architektom. Każdy, kto poszukuje wyjątkowych rozwiązań do swoich projektów, znajdzie tutaj coś interesującego.

 

Edukacja i Rozwój

Targi oferują również bogaty dwudniowy program szkoleniowy dla architektów. To kilkanaście wykładów, prelekcji i warsztatów. Szkolenia obejmą między innymi dobór odpowiednich opraw oświetleniowych, zagadnienia akustyki we wnętrzach, a także aspekty związane z prawem autorskim i wiele więcej.Prelegenci, doświadczeni w swoich dziedzinach, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, co pozwoli uczestnikom w pełni zrozumieć kluczowe zagadnienia — digitalizacja procesów architektonicznych, projektowanie biur, materiałoznawstwo. Program został stworzony z myślą o oczekiwaniach i potrzebach zawodowych architektów — pełny zakres programu towarzyszącego znajduje się na stronie kiaf.pl.

 

 

Panel dyskusyjny — Miejsce wymiany wiedzy i inspiracji

Atrakcyjny program szkoleniowy zakończy panel dyskusyjny, który będzie stanowić doskonałą okazję do wymiany poglądów, doświadczeń i inspiracji między uczestnikami targów. Eksperci branżowi wraz z zaproszonymi gośćmi poruszą tematy ważne dla rozwoju architektury wnętrz, a także odpowiedzą na pytania i wątpliwości uczestników.

 

Patronat Honorowy Miasta Krakowa

Targi Architektury Wnętrz KIAF są one objęte patronatem Miasta Krakowa oraz patronatem Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej. Ich wsparcie stanowi znak jakości wydarzenia oraz jest potwierdzeniem znaczenia dla branży architektonicznej.

 

Współpraca z Wydziałem Architektury Wnętrz ASP w Krakowie

Targi KIAF współpracują z Wydziałem Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W ramach tej współpracy zostanie zorganizowana wyjątkowa wystawa w sali Wiedeń, gdzie studenci przedstawią swoje najnowsze projekty, które epatują a sztuką i innowacyjnymi rozwiązaniami. To doskonała okazja dla młodych talentów do zaprezentowania swojego potencjału przed liczną publicznością z branży.

 

Nowy Styl Partnerem Targów KIAF

Nowy Styl, renomowany producent funkcjonalnych i designerskich mebli, jest partnerem merytorycznym Targów KIAF. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne dążenie do innowacyjności sprawiają, że Nowy Styl stał się niekwestionowanym liderem na rynku mebli biurowych. Podczas Targów, Nowy Styl zaprezentuje najnowsze trendy w projektowaniu przestrzeni biurowych, inspirując architektów, projektantów wnętrz oraz inwestorów do tworzenia funkcjonalnych i nowoczesnych miejsc pracy.

Targi Architektury Wnętrz KIAF organizowane przez Targi w Krakowie są nie tylko doskonałą okazją do poznania najnowszych rozwiązań i produktów branżowych, ale również doskonałą platformą edukacyjną dla architektów i projektantów. Dwudniowy program szkoleniowy, bogata wystawa i inspirujący panel dyskusyjny sprawią, że to wydarzenie pozostanie w pamięci uczestników na długo.