Design

Wydarzenia

Targi HomeDays – mieszkaj pięknie!

2016-06-06
Targi HomeDays – mieszkaj pięknie!

homedays natalia nguyenW dniach 17-18 czerwca 2016r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się Międzynarodowe Targi Dekoracji i Wyposażenia Domu HomeDays – mieszkaj pięknie! To wyjątkowa impreza wnętrzarska, podczas której wystawią się polskie i zagraniczne firmy z branży dekoracji i wyposażenia domu, a towarzyszyć im będzie wiele atrakcji!

 

HomeDays – mieszkaj pięknie! to miejsce wyjątkowe. Ma inspirować, dostarczać informacji o nowościach rynkowych i propozycjach na aranżację wnętrz zgodnie z najnowszymi trendami branżowymi. Swoją ofertę prezentować będą polscy i zagraniczni producenci, importerzy i dystrybutorzy produktów i usług z branży wyposażenia i dekoracji wnętrz i ogrodów. Nie zabraknie zachwycających dodatków, materiałów i tkanin, designerskich mebli, gadżetów i ceramiki. Zachęcamy do zapoznania się z listą wystawców, którą znajdą Państwo tutaj.

Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji, które sprawią, że targi HomeDays na długo pozostaną w Państwa pamięci! W programie m.in.:

 

Zaprojektuj mieszkanie z Natalią Nguyen!

18 czerwca targi odwiedzi znana z programów produkcji TVN, m.in."Pan i Pani House" i "Bitwa o dom" aktorka i architekt - Natalia Nguyen. Natalia poprowadzi bezpłatne warsztaty z projektowania i aranżacji wnętrz, będzie także udzielać indywidualnych porad. Zachęcamy do wzięcia projektów wnętrz, przy których chcieliby Państwo skorzystać z rad naszej gwiazdy!

 

 

Ogród - strefa relaksu

Na HomeDays będzie można odpocząć w zaciszu zieleni. Specjalnie dla Państwa Agnieszka Kaszyńska, znana m.in z autorskiego programu "Ogrody" emitowanego na antenie TVP przygotuje strefę relaksu w formie zachwycającego ogrodu! Dodatkowo poprowadzi prelekcje z aranżacji ogrodów i udzielać będzie indywidualnych porad w tym zakresie!

 

homedays 2016

 

 

Wernisaż prac młodych polskich artystów

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy obrazów i grafik studentów Europejskiej Akademii Sztuk przy Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Prace oglądać będzie można przez cały okres trwania targów.

 

targi homedays

 

Strefa Outlet - wielkie czyszczenie magazynów

Podczas targów skorzystać będzie można z wielkich promocji! Polskie firmy z branży wyposażenia i aranżacji wnętrz zorganizują dla Państwa wyprzedaż swoich produktów.

 

Kongres

W czasie tagów odbędzie się bezpłatny kongres poświęcony tematyce wyposażenia i aranżacji wnętrz. Prelekcje poprowadzą specjaliści z branży, marketingowcy, osoby znane z programów telewizyjnych. Dowiecie się Państwo m.in. jak zaaranżować ogród, małe mieszkanie, jak dobierać kolory czy meble. Ponadto zdobyć będzie można umiejętności z zakresu promocji w social media czy efektywnej sprzedaży. Dokładny program kongresu i sylwetki prelegentów znajdą Państwo tutaj.

 

Strefa Porad

Zapraszamy do skorzystania z porad, które dostępne będą dla Państwa bezpłatnie przez cały czas otwarcia naszych targów. Porady, z których można skorzystać:

Funkcjonalne projektowanie kuchni

Ochrona własności przemysłowej

1. Dobór oświetlenia, projektowanie i wyposażenie wnętrz

2. Inteligencja rozwiązania w domu

3. Rozwiązania w obszarze Smart Home

4. Aranżacja małego mieszkania – jak zaprojektować funkcjonalne wnętrze

5. Dekoracja okien

6. Zmysły w ogrodzie – jak zrealizować zjawiskowy ogród

 

Firmy z branży dekoracji i aranżacji domu i grodu zapraszamy do odebrania bezpłatnego zaproszenia, które dostępne jest tutaj. Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem naszego wydarzenia zapraszamy do zakupu promocyjnych biletów za pośrednictwem naszej strony.

 

Szczegółowe informacje na znajdą Państwo na stronie www.homedays.pl oraz na funpage'u wydarzenia www.facebook.com/targihomedays.

 

Zapraszamy!

 

4. Aranżacja małego mieszkania – jak zaprojektować funkcjonalne wnętrze

5. Dekoracja okien

6. Zmysły w ogrodzie – jak zrealizować zjawiskowy ogród