Design

Wydarzenia

Zaproszenie na Targi NOWY Dom NOWE Mieszkanie we Wrocławiu

Tekst Piotr Deoniziak

2015-09-16
Zaproszenie na Targi NOWY Dom NOWE Mieszkanie we Wrocławiu

W dniach 10-11 października na wrocławskim Stadionie odbędzie się 2. edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. To ostatnia szansa w tym roku dla poszukujących własnego lokum, by za rozsądną cenę, w dobrej lokalizacji i atrakcyjnym kredycie kupić mieszkanie czy dom we Wrocławiu i okolicy.

Na zainteresowanych czeka blisko 70 wystawców oraz 20 niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych i Centrum Bezpłatnych Porad, służących pomocą w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum z dziedziny m.in.: prawa, finansów czy podatków. Promocje i wysokie rabaty zapowiadane są we wszystkich targowych stoiskach. Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości. Na pierwszych zwiedzających czekać będą miłe niespodzianki przygotowane przez Organizatora firmę Murator EXPO.

 

nowy dom nowe mieszkanie 2015


Na targach deweloperzy zaprezentują bogatą ofertę mieszkań w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania, gwarantują dostosowanie cen do realnych możliwości finansowych każdego klienta. Zaś pośrednicy kredytowi i doradcy finansowi (m.in.: Murator FINANSE, Dom Kredytowy Notus, doradza.pl) kuszą niską prowizją dla kredytu mieszkaniowego, szerokim zakresem kredytowania, długim okresem spłaty oraz krótkim czasem podjęcia decyzji kredytowej. Warto na targach skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych i porozmawiać z przedstawicielami pośredników, wytargować minimalną prowizję za udzielenie kredytu oraz marżę, poprosić o przeprowadzenie symulacji wysokości i warunków kredytu i ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu jak i co zrobić, aby uniknąć rejestrów kredytowych.

Już teraz serdecznie zapraszamy na Uroczyste otwarcie Targów, które odbędzie się 10 października (sobota) o godz. 12:00 na hali głównej. Zaraz po otwarciu zapraszamy do skorzystania i wzięcia udziału w ciekawej debacie na temat nowej dzielnicy miasta  - Nowych Żernik, w której wezmą udział przedstawiciele m.in.  miasta Wrocław i deweloperów budujących w tej nowej lokalizacji.

 

nowy dom nowe mieszkanie wrocław


Wszyscy zainteresowani własnym „M” kupią je na Targach - bezpiecznie i w korzystnej cenie – dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. W Centrum Bezpłatnych Porad na potrzebujących porady czekać będzie sztab konsultantów. Funkcjonować będą punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, architektura wnętrz i stylizacja, aranżacja zieleni. Warto także mieć na uwadze spotkanie z przedstawicielami Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, które zaprasza na ciekawą debatę na temat mieszkań na rynku wtórnym. Na swoim stoisku eksperci Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zaprezentują specjalną ofertę inwestycyjną (mieszkania, grunty, małe i średnie lokale komercyjne). Zainteresowani inwestowaniem w nieruchomości będą mogli bezpłatnie skorzystać z porad i konsultacji w zakresie swoich potrzeb i możliwości inwestycyjnych w stoisku.

 

targi mieszkaniowe wrocław 2015


Szczególnej uwadze polecane są spotkania pod hasłem: „Mieszkanie dla Młodych – szansa na pieniądze od Państwa – jak i kiedy”. Nowelizacja MdM wprowadziła możliwość nabycia w ramach programu dowolnej nieruchomości mieszkalnej. Po dopłatę do kredytu w ramach programu „Mieszkanie dla młodych” mogą ubiegać się m.in.: kupujący nie tylko nowe, ale też używane mieszkania, nabywcy spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu, wkładu budowlanego do spółdzielni mieszkaniowej, wnoszonego w celu uzyskania prawa własności mieszkania, na podstawie zawartej ze spółdzielnią mieszkaniową umowy o budowę lokalu. Dzięki nowelizacji zwiększa się udziału w programie osób nieposiadających zdolności kredytowej, do kredytu razem z uczestnikiem MdM mogą przystąpić inne, w tym niespokrewnione osoby.

 

nowy dom nowe mieszkanie wrocław 2015


Wszyscy odwiedzający targi otrzymają bezpłatnie wraz z zakupionym biletem bezpłatne czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz inne ciekawe materiały w tym mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji, katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Wrocławia i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku. Dla naszych gości przygotowaliśmy także konkursy z niespodziankami. A ponadto wraz z zakupem biletu wszyscy zainteresowani dostaną możliwość wyrobienia sobie KARTY HOME PROFIT umożliwiającej dokonywanie zakupów z rabatami w wielu sklepach.

Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na Targi profesjonalną opiekę zapewniło przedszkole Baby&Care.

 

targi nieruchomości wrocław 2015