Design

Projektanci i architekci

Ubezpieczenie OC Projektanta Wnętrz

Tekst Rożek Brokers Group Sp. z o.o. • Zdjęcia Rożek Brokers Group Sp. z o.o. www.rozek.pl

2023-07-13
Ubezpieczenie OC Projektanta Wnętrz

[Materiał reklamowy]

 

Czy zdarzyło Ci się popełnić błąd projektowy i kosztowało Cię to sporo stresu? Nieprawidłowo oszacowałeś ilość materiału i przyszło Ci za to zapłacić?  Nie martw się, takie pomyłki zdarzają się najlepszym!

   
W życiu zawodowym spotykamy się z nieprzewidywalnymi sytuacjami, które spędzają nam sen z powiek. Szczególnie w tak odpowiedzialnej roli projektantów wnętrz. Dlatego warto rozważyć ryzyka i odpowiednio się zabezpieczyć. 


Czym jest profesjonalizm dla Twojego klienta?

To między innymi komunikacja – jeśli w trakcie realizacji pojawią się problemy lub rozbieżność zdań.
Ubezpieczyciel przejmie za Ciebie dialog z klientem i przeprowadzi go na podstawie przepisów zarówno technicznych, jak i prawnych.  

Wyróżnij się na rynku i zaoferuj swojemu inwestorowi komfort współpracy, posiadając profesjonalną polisę OC projektanta wnętrz.  


Czym jest OC projektanta?

To ubezpieczenie stworzone specjalnie dla Ciebie, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Inwestycja w spokój i bezpieczeństwo. Skup się na tworzeniu inspirujących aranżacji dla swoich klientów, bez niepotrzebnych stresów. 


Zaufaj profesjonalistom, którzy pomogą Ci podjąć właściwą decyzję. Skontaktuj się z nami już dziś lub odwiedź naszą stronę www.ubezpieczenieprojektanta.pl, gdzie w kilku prostych krokach możesz dopełnić formalności, wypełniając wniosek. 


Oferujemy najlepszy na rynku zakres ochrony odpowiedzialności cywilnej i konkurencyjne ceny. Składka zaczyna się już od 500 zł! Zabezpiecz swoją działalność w kilka minut, nie wychodząc z domu. 

Nie trać czasu, zadbaj o swój spokój już teraz! 

Skontaktuj się z nami pod numerem: 519 688 351 lub odwiedź naszą stronę internetową: www.ubezpieczenieprojektanta.pl