Design

Architektura

Unikatowe Projekty Domów 13.05.2021, godz. 11:00

Tekst Virtus Studio • Zdjęcia Virtus Studio

2021-05-11
Unikatowe Projekty Domów 13.05.2021,  godz. 11:00

Niekonwencjonalne podejście i prekursorskie rozwiązania w projektach domów jednorodzinnych.


Virtus Studio zaprasza na nowy cykl webinarów architektonicznych „Unikatowe Projekty Domów”. Już w najbliższy czwartek o niekonwencjonalnym podejściu i oryginalnych rozwiązaniach stosowanych w projektach domów opowie Marcin Tomaszewski z pracowni Reform Architekt, której projekty wyróżnia nietuzinkowy styl i forma.


REFORM Architekt to pracownia architektoniczna, założona w 2010 roku przez architekta i dyrektora kreatywnego Marcina Tomaszewskiego. Do dzisiaj biuro zrealizowało ponad setki projektów, zarówno indywidualnych, jak i komercyjnych. Biuro projektowe specjalizuje się w projektowaniu budynków prywatnych, takich jak domy. Ponadto stanowią silne wsparcie projektowe dla inwestycji komercyjnych. Obecnie zespół tworzy dwunastu specjalistów z zakresu projektowania budynków oraz wnętrz.


REFORM Architekt jest laureatem wielu prestiżowych konkursów m.in. European Property Awards Architecture, Iconic Award. Projekt „RE: LAKESIDE HOUSE” został uznany za najlepiej zaprojektowany dom w 2020-2021 roku przez jury European Property Awards Architecture.Udział bezpłatny, rejestracja:
https://bit.ly/webinar-projekty-domow-reform


Więcej informacji:
https://virtus.com.pl/unikatowe-projekty-domow-reform-architekt/