Design

Wydarzenia

Uroczyste otwarcie nowego showroomu COMITOR w Domotece

2016-10-10
Uroczyste otwarcie nowego showroomu COMITOR w Domotece

20 października 2016 r. odbędzie się uroczyste otwarcie nowego showroomu COMITOR w warszawskiej Domotece. Zaproszonych czeka mnóstwo atrakcji, w tym spotkania z przedstawicielami firm współpracujących i panel szkoleniowy.Szkolenia i prezentacje produktów BLANCO, BEST, NOVY, KÜPPERSBUSCH, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, cenne upominki oraz degustacje pysznych dań czekają na zaproszonych gości podczas otwarcia nowego showroomu COMITOR w warszawskim Centrum Wyposażenia Wnętrz DOMOTEKA. Organizatorzy zapraszają na to wydarzenie architektów, projektantów wnętrz, blogerów oraz przedstawicieli mediów. Spotkanie rozpocznie się 20 października 2016 r. o godzinie 17.00. Poprowadzi je znana polska prezenterka telewizyjna Dorota Gardias.

 

zlewozmywaki comitorZapraszamy serdecznie w imieniu organizatorów!
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Potwierdzenie chęci uczestnictwa można wysłać na adres: [email protected] lub zadzwonić 882 444 811.Showroom COMITOR w Centrum Wyposażenia Wnętrz DOMOTEKA
ul. Malborska 41,
03-286 Warszawa;
20 października 2016 r. (czwartek)
godz. 17.00-21.00

Zgłoszenia do 17.10.2016 r.: [email protected]

 

Informacje:

COMITOR to jedyny w Polsce importer kontraktowy zlewozmywaków z akcesoriami, baterii kuchennych i systemów sortowania odpadów niemieckiej marki BLANCO, okapów kuchennych BEST i NOVY oraz urządzeń KÜPPERSBUSCH klasy premium. Firma działa od 1994 r. i specjalizuje się w wyposażeniu kuchni i gastronomii. Jest wielokrotnym laureatem prestiżowych konkursów, takich jak Diamenty Forbes’a, Gazele Biznesu, Solidna Firma, a jej produkty są wyróżnione nagrodami, m.in. iF Product Design Award, Dobry Design czy RedDot Design Award. Główna siedziba firmy mieści się w Łodzi, gdzie posiada centrum serwisowe i logistyczne oraz showroom. W Warszawie działa filia i showroom w DOMOTECE.

 

wyposażenie kuchni comitorBLANCO – jeden z wiodących producentów kompletnych centrów kuchennych najwyższej klasy. Ma w swojej ofercie perfekcyjnie do siebie dopasowane elementy systemów. Zlewozmywaki BLANCO, wykonane ze stali szlachetnej, ceramiki i kompozytu SILGRANIT® PuraDur®, uzupełniają akcesoria systemowe dopasowane pod względem formy i powierzchni – bateria, dozownik i dźwignia korka automatycznego. Organizację przestrzeni w szafce pod zlewozmywakiem ułatwią najnowszej generacji systemy segregacji. Producent na swoje wyroby udziela dożywotniej gwarancji.BEST – włoski producent okapów kuchennych z ponad 30-letnią tradycją, należący do grupy Nortek – amerykańskiego potentata w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań. Pierwsze dekoracyjne okapy tej marki zostały wyprodukowane w latach 90. Firma Best od tego czasu nieustannie inwestuje w badania i wprowadza do swoich produktów systemy najnowszej generacji.Firma NOVY powstała w 1908 r., a od 1965 r. produkuje wysokiej jakości okapy kuchenne charakteryzujące się wyjątkowo cichą pracą, a przy tym bardzo dobrą skutecznością wyciągu. Unikalna technologia odprowadzania obwodowego oparów kuchennych na obrzeżach okapu uniemożliwia ich rozprzestrzenianie się w pomieszczeniu. Novy zapewnia wysokiej klasy rozwiązanie do kuchni w każdym stylu i o dowolnym rozkładzie.

 

 

zlewy comitorKüppersbusch Hausgeräte to niemiecki dostawca urządzeń kuchennych klasy premium. Od 140 lat marka ta kojarzona jest z innowacją i tradycją. Dzięki swoim kompetencjom i kreatywnym pomysłom firma rozwija najnowocześniejsze technologie, wyznaczając nowoczesne standardy dla urządzeń kuchennych, a przy tym regularnie zdobywa prestiżowe nagrody w dziedzinie wzornictwa. Küppersbusch zapewnia klientom pełną ofertę – od piekarników do zlewozmywaków.InSinkErator jest częścią amerykańskiej firmy EMERSON, światowego lidera  technologii i inżynierii. Firma jest największym na świecie producentem urządzeń do utylizacji odpadków organicznych i żywnościowych. Młynki przeznaczone są do mielenia resztek żywności. Po ich zmieleniu odpadki spływają wraz z wodą bezpośrednio do kanalizacji. Dzięki temu eliminuje się resztki pożywienia ze śmietników a także przykre zapachy, co daje nam czystość i porządek w kuchni oraz przyjazne rozwiązanie dla środowiska. Młynki  montuje się  łatwo i dyskretnie w szafce pod zlewozmywakiem, bezpośrednio w otworze korka między syfonem a zlewozmywakiem. Po zamontowaniu nie zajmują wiele miejsca. Pasują do zlewozmywaków marki BLANCO z oferty COMITOR.Dodatkowe informacje:
www.comitor.pl
www.okkpr.pl

 

sklep comitor w warszawie