Design

Wydarzenia

VII Interior Design Forum już we wrześniu!

Tekst Interior Design Forum

2015-08-20
VII Interior Design Forum już we wrześniu!

10 września 2015 roku w Warszawie po raz siódmy odbędą się jedyne w Polsce targi tekstyliów domowych – Interior Design Forum. 

 

Profesjonaliści z branży spotkają się w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego, aby nawiązać biznesowe kontakty, zdobyć cenną wiedzę i wymienić się doświadczeniami. Targi IDF odbywają się dwa razy do roku, wiosną oraz jesienią, gromadząc każdorazowo kilkuset producentów, importerów, detalistów i projektantów. Wydarzenie jest adresowane przede wszystkim do pracowni dekoracji i stylizacji okien, sieci handlowych, dekoratorów, projektantów i architektów wnętrz. Organizatorem IDF jest firma Promedia. Wśród kluczowych partnerów znalazły się m.in. firmy Interoom. Multidecor, Multicontract oraz Gerster.

 

interior design forum 2015

 

Siódma edycja Interior Design Forum zaprezentuje szeroką gamę tekstyliów domowych, począwszy od dekoracji okiennych, przez produkty zdobiące podłogi, ściany, aż po tkaniny obiciowe, tekstylia pościelowe, kuchenne, łazienkowe i stołowe. Dla producentów i importerów będzie to doskonała okazja do przedstawienia swoich produktów przyszłym klientom oraz pogłębienia relacji z dotychczasowymi odbiorcami.

 

Targi IDF to również miejsce zdobywania wiedzy o najnowszych tendencjach w branży tekstyliów domowych. Imprezie będzie towarzyszył szereg wykładów na temat trendów w wyposażeniu wnętrz, technologii, sprzedaży i marketingu. 

 

Warto pamiętać, że udział w targach jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza, który jest dostępny na www.promedia.biz.pl, i odesłanie go faksem (22 559 39 62), mailem ([email protected]) lub potwierdzenie telefoniczne (22 559 39 73) do 31.08.2015.

 

targi tekstyliów 2015

 

Organizator:

 

 

Patroni medialni:

 

 Partnerzy główni:

 

Patrner strategiczny:

 

 

Partnerzy biznesowi:

 

Partnerzy: