Design

Wydarzenia

VIII Interior Design Forum – już za miesiąc

2016-02-08
VIII Interior Design Forum – już za miesiąc

Najbliższa edycja Interior Design Forum, jedynych w Polsce targów tekstyliów domowych, odbędzie się 2 marca 2016 r. w Warszawie, w Galerii stadionu PGE Narodowy. Znanych jest coraz więcej szczegółów dotyczących tego branżowego spotkania.

 

Interior Design Forum skupi w jednym miejscu i czasie szerokie grono dostawców tekstyliów domowych, elementów dekoracji okien, mebli i wnętrz. Wśród wystawców będą obecni: ADO, Agora, Andropol, Deco-Sun, Flokatex, Forest Group Polska, FRX, Gerster, Haft, Indes, Inter Decor Pro, JVD, MAGdecor, Marcin Dekor, Mardom, Margo, Mottivo, Multicontract/Multi-Decor, OCTO, Ozlem, Rad-Pol, Ridex, Saum&Viebahn, S.I.C., Scaglioni, Spagnolo, Tapparella, Trevira, Vadain.

 

targi tekstyliów 2016

 

Podczas każdej edycji targów prezentowana oferta przykuwa uwagę pracowni dekoracji i stylizacji okien, sieci handlowych, dekoratorów, projektantów i architektów wnętrz. Zwiedzający mają zagwarantowany wstęp wolny zarówno na ekspozycje, jak też na wydarzenia towarzyszące targom. Warto zwrócić uwagę na wiosenny program specjalny Interior Design Forum. Między innymi o międzynarodowych trendach w wyposażeniu wnętrz na sezon: jesień / zima 2016 wg Fashion Snoops opowie Jerzy Osika z firmy Promedia. Kreowanie trendów w firmie Haft przedstawi Magdalena Tomaszewska. Będzie też mowa o trudnopalnych tkaninach Trevira S.C. – które dekorują wnętrza i zapewniają w nich bezpieczeństwo. Na gości czekają też atrakcyjne upominki, m.in. od firmy Lambre.

 

targi tekstyliów interior design

 

Interior Design Forum odbędzie się w prestiżowej lokalizacji, cenionej przez wystawców i zwiedzających – na terenie PGE Narodowego. Warto pamiętać, że PGE Narodowy daje gwarancję łatwego i szybkiego dojazdu z centrum Warszawy, i to zarówno autem, jak też komunikacją miejską. Ponadto wszyscy zmotoryzowani uczestnicy spotkania, jak zawsze będą mieć zapewniony bezpłatny, gigantyczny parking. Lokalizację i niepowtarzalny klimat PGE Narodowego zawsze doceniają wystawcy, których w marcu 2016 r. będzie o 1/3 więcej, niż podczas spotkań w 2015 r.

 

W gronie strategicznych patronów medialnych są magazyny i portale: Ambiente, Ambiente International, Biznes.meble.pl, Meblarstwo, Meble.pl, Nowy Magazyn oraz Wnętrze i Ogród. Interior Design Forum został też objęty patronatem medialnym przez: Decoration&Design, Foorni.pl, Idealny Dom, Living Room, Mieszkaniezpomyslem.pl, Świat Rezydencji, Wnętrz i Ogrodów oraz Własny Dom.

 

ORGANIZATOR

promedia logo