Design

Wydarzenia

Vzór – „dobry design jest ponadczasowy” na Konferencjach Design w Szczecinie i we Wrocławiu

2015-10-15
Vzór – „dobry design jest ponadczasowy” na Konferencjach Design w Szczecinie i we Wrocławiu

W Szczecinie i we Wrocławiu architekci i projektanci będą mieli okazję zapoznać się z nowymi trendami w architekturze wnętrz podczas Konferencji Design w Szczecinie.

 

Wsród wystawców na Konferencji Design 2015 w Szczecinie znajdą się: Radaway, Technistone, Drewpol, TON Polska, Kratki.pl, Meister, MT Partner, Pfleiderer, Studio Podłóg Ablux, Beko, Dąbex, CADSoft, Burmatex, Mevaco , Flügger , Legrand , Paged Meble , Swarzędz Home , Modern Line , Dagma Art, Lako.

 

konferencja design w szczecinie

 

Tradycyjnie Konferencji Design w Szczecinie towarzyszyć będzie strefa: polski dizajn, a w niej zobaczymy Vzór - powstały z pasji do designu i marzenia o stworzeniu kolekcji opartej o ikony polskiego projektowania, do której w przyszłości dołączą projekty wybitnych. współczesnych twórców. Marka zadebiutowała w czerwcu 2012 roku wprowadzając do produkcji seryjnej kultowy fotel Romana Modzelewskiego, który będziecie mieli okazję zobaczyć 22 października w Szczecinie i 22 października we Wrocławiu.

 

Na uczestników obu spotkań czekają ciekawe nagrody, we Wrocławiu architekci spotkają z „Księgą Trendów 2015” -  unikatowym przewodnikiem po wzornictwie wnętrz.

 

Patroni medialni wydarzenia: Elle Decoration Polska, BIZNES meble.pl, Nowy Magazyn, infoArchitekta.pl, Wnętrze i Ogród, Media Creations, Urzadzamy.pl, Ogarnij Miasto/Get Your Head Around the City, Foorni - pomaga urządzać, Mad White Magazine, HAmag, PLN Design.

 

konferencja design w szczecinie

konferencja design we wrocławiu

 

Jeszcze raz zapraszamy:

  • 20 / 10 / 2015 Radissson BLU Hotel – Szczecin
  • 22 /10 / 2015 Ibis Silver Tower – Wrocław

 

Szczegóły oraz zgłoszenia na spotkanie można przesyłać bezpośrednio do organizatora:

Virtus Studio

ul. Wrzesińska  6/10

31-031 Kraków

Tel. 12 429 55 20

Adres e-mail: [email protected]

http://sentinel.pl