Design

Wydarzenia

Wieczór z marką RAUMPLUS

Tekst RAUMPLUS

2015-08-20
Wieczór z marką RAUMPLUS

 

RAUMPLUS zaprasza architektów, projektantów i przedstawicieli mediów na wyjątkowy wieczór w Showroomie Burakowska!

 

 3.09.2015 r. o godz.: 18.30 w warszawskim showroomie przy ul. Burakowskiej 5/7 odbędzie się wyjątkowe spotkanie z marką RAUMPLUS.

 

Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne atrakcje, w tym:

 

-         prezentacja nowości RAUMPLUS

-         wykład dr Krystyny Łuczak-Surówki

-         pokaz garderoby i… mody (KOD + Drunklegends)

 

Do zobaczenia!

 

Bardzo prosimy o potwierdzenie obecności do 1.09.2015r. mailowo: [email protected], lub telefonicznie: 882 444 811

 

raumplus showroom burakowska

 

Partnerzy spotkania: BMW Bawaria Motors, Jaga Hupało, KOD, POP UP STORY, Dermamedic Palace, Filip Merynos

 

raumplus 2015

 

Słów kilka o RAUMPLUS

RAUMPLUS to marka wyspecjalizowana w dziedzinie systemów do przechowywania i przedzielania pomieszczeń́. Od ponad ćwierć  wieku niemiecki producent rozwija i udoskonala systemy zabudowy wnętrz, drzwi i ścianek działowych, z których wiele zostało opatentowanych. Najwyższa jakość produktów jest dla RAUMPLUS priorytetem, który gwarantuje ściśle kontrolowana produkcja w fabryce w Bremen. Testom podlegają poszczególne komponenty używane do produkcji oraz gotowy produkt. Sprawdzana jest wytrzymałość w codziennym użytkowaniu oraz odporności na warunki skrajne m.in. na uderzenie. Charakterystyczne dla stylu RAUMPLUS są eleganckie i delikatne linie, które tworzy aluminiowa konstrukcja szaf i garderób oraz luksusowe wykończenia. Nowatorskie wzornictwo i przełomowe rozwiązania w zakresie aranżowania przestrzeni przyniosły marce wiele nagród m.in. prestiżowy Red Dot za projekt garderoby Cornice.

RAUMPLUS jest obecny na pięciu kontynentach i współpracuje z partnerami w 58 krajach. Posiada udziały w spółkach zlokalizowanych w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Rosji i Szwajcarii. W Warszawie showroom RAUMPLUS znajduje się przy ul. Burakowskiej 5/7.

 

spotkanie raumplus 2015