Design

Wydarzenia

XI Podkarpackie Targi Ślubne Wedding Day

2017-02-15
XI Podkarpackie Targi Ślubne Wedding Day

Za nami już XI Podkarpackie Targi Ślubne „Wedding Day”, które odbyły się 21-22 stycznia 2017 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej „PODPROMIE” w Rzeszowie. Celem imprezy była prezentacja kompleksowej oferty związanej z przygotowaniem i organizacją ślubu oraz wesela.

 

XI Podkarpackie Targi Ślubne

 

W targach Wedding Day 2017 w Rzeszowie wzięło udział ponad 130 firm z całego kraju, m. in. renomowane salony mody ślubnej, studia fotografii, usługi wideo, kwiaciarnie, salony jubilerskie, studia dekoracji ślubnej, firmy zajmujące się kompleksową obsługą ślubów i wesel, restauracje, hotele i lokale organizujące przyjęcia weselne, firmy gastronomiczne i cateringowe, firmy wynajmujące samochody i limuzyny ślubne, firmy poligraficzne (karty okolicznościowe, zaproszenia), salony fryzjerskie, kosmetyczne, wizażu i stylizacji, zespoły muzyczne, firmy oferujące prezenty ślubne, biura podróży, wydawnictwa branżowe.

 

Imprezy towarzyszące Podkarpackim Targom Ślubnym Wedding Day 2017:

- GALA ŚLUBNA 2017 (pokazy mody ślubnej i wieczorowej),

- IV edycja TOP FESTIWALU Weselnych Zespołów Muzycznych,

- Warsztaty ślubne.

 

Wedding Day 2017 w Rzeszowie

 

Dla zwiedzających została przygotowana pula nagród, które można było wygrać uczestnicząc w różnego rodzaju quizach i konkursach. Nagroda główna to podróż poślubna ZAKYNTHOS – z wylotem z Rzeszowa, ufundowana przez biuro podróży ITAKA. Dodatkowe nagrody to m.in.:

- wymarzona suknia ślubna z najnowszej kolekcji „AFRODYTA” ufundowana przez DOM MODY ŚLUBNEJ AFRODYTA,

- suknia ślubna ufundowana przez IMPRESJA CENTRUM MODY ŚLUBNEJ,

- voucher o wartości 2 000 zł na zakup obrączek ślubnych ufundowany przez JUBILER NIEWĘGŁOWSKI,

- sesja plenerowa w dowolnym miejscu w Polsce ufundowana przez ZEBRA STUDIO REKLAMY I FOTOGRAFII,

- kolacja zaręczynowa ufundowana przez HOTEL AMBASADORSKI.

 

targi ślubne 2017 w Rzeszowie

Podczas dwóch dni targowych Wedding Day 2017 w Rzeszowie imprezę odwiedziło ponad 10 tys. zwiedzających, zarówno indywidualnych, jak i profesjonalnie związanych z branżą.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Wystawcom i zwiedzającym za udział w targach. Podziękowania kierujemy w stronę naszych partnerów medialnych jak również firm zaangażowanych w przygotowanie TOP Festiwalu Weselnych Zespołów i GALI ŚLUBNEJ. Pragniemy zapewnić, że wykorzystując zdobyte doświadczenia dołożymy wszelkich starań, aby kolejne imprezy tej branży były jeszcze bardziej okazałe oraz cieszyły się coraz większym zainteresowaniem ze strony zwiedzających.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Podkarpackich Targów Ślubnych.