Design

Wydarzenia

Spotkania z Innowacją 2016

2016-10-04
Spotkania z Innowacją 2016

Wydawnictwo Info-Inwest serdecznie zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu Spotkania z Innowacją 2016 – warsztat profesjonalisty. Konferencja poświęcona będzie rosnącym wymaganiom i standardom technicznym, ochronie środowiska – energooszczędności, estetyce i funkcjonalności, które coraz częściej determinują inwestorów, projektantów i wykonawców do zastosowania śmiałych wizji i pomysłów przy planowaniu, projektowaniu i wykonawstwie obiektów, tworząc zdrową przestrzeń życiową człowieka.Rozpoczynamy o godz.11.00 (od 10.30 rejestracja i poranna kawa). W programie Spotkań z Innowacją 2016 m.in.:


- Dlaczego dwudziestka jest atrakcyjniejsza od dziewiętnastki.
- Mówimy oczywiście o ARCHICADzie.
- Akustyczne rozwiązania sufitowe.
- Systemowe posadzki w budynkach użyteczności publicznej.
- O wyzwaniach, czyli o projektach dla najbardziej wymagających.
- Sauny, łaźnie parowe i elementy wyposażenia stref SPA&Wellness.
- Ostatnie trendy kolorystyczne w architekturze.
- Tapeta elewacyjna – nowoczesne rozwiązanie na elewacje.
- Wytyczne do projektowania oraz efekty ekonomiczno – użytkowe.
- Systemy zabudowy fasad na płytach warstwowych.
- Beton z polotem czyli rola betonu architektonicznego.
- Przykład zaawansowanej bariery przeciwwodnej.
- Wybrane szczegóły projektowania tarasów (w tym zielonych) i fasad.
- Przypadek uszczelniania donic w Afrykarium Wrocław.Dla chętnych – Zwiedzanie Hotelu i TOBACO Park – poprowadzona przez przedstawiciela Arche Panią Małgorzatę Podobińską i Pana Kamila Miedzianowskiego.


W ramach Mapy Dobrej Architektury odwiedzimy inwestycję hotelową Grupy Arche, dewelopera z 25 letnim doświadczeniem na rynku, który ma na swoim koncie wiele rewitalizacji obiektów zabytkowych i przekształcenia ich na obiekty noclegowe.  Łódzki hotel powstał w dawnej fabryce wełny, która po wojnie stała się siedzibą Wytwórni Papierosów. Tobaco to połączenie surowości industrialnej architektury z energetyzującymi, designerskimi wnętrzami oraz nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi.


Podczas wydarzenia zapraszamy dodatkowo na konsultacje na stanowiskach Partnerów: Axalta Coating Systems, Cemex Polska, Driftwood, Erzet Podłogi, Fototynki,  Klafs, Nordic Waterproofing, Paroc Panel System, Rockfon, WSC Graphisoft ArchiCad.
Wydarzenie Spotkania z Innowacją 2016 objęli Patronatem: Stowarzyszenie DAFA oraz Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej.

 

Zapraszamy do Łodzi 11 października (wtorek) 2016

Hotel TOBACO*** ul. Kopernika 64Zarejestruj się już dziś!
Udział bezpłatny po wcześniejszym zgłoszeniu uczestnictwa telefonicznie 22 532 14 18, e-mailem: [email protected] lub przez ♦ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ♦ https://www.infoinwest.pl/konferencje/budoskop/2016/lodz/

spotkania z innowacją 2016 program