Design

Wydarzenia

Zarezerwuj czas na Targi Wyposażenia Wnętrz ARANŻACJE

2016-11-17
 Zarezerwuj czas na Targi Wyposażenia Wnętrz ARANŻACJE

Urządzasz swoje M2 i poszukujesz inspiracji? Pomogą Ci w tym najbliższe Targi Wyposażenia Wnętrz ARANŻACJE 2016 w Lublinie! Chcesz nadać swojemu mieszkaniu niepowtarzalny styl? Potrzebujesz pomocy w organizacji przestrzeni biurowej? A może jesteś w trakcie budowy swojego domu lub większej inwestycji mieszkaniowej? Koniecznie zarezerwuj swój czas na odbywające się w Lublinie Targi Wyposażenia Wnętrz ARANŻACJE!

 


Czym będzie można się zainspirować?


Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest tradycja w zestawieniu z nowoczesnością.


W trakcie Targów Wyposażenia Wnętrz ARANŻACJE 2016 do dyspozycji odwiedzających dostępne będą artykuły niezbędne do wyposażenia wnętrz, a przede wszystkim:
- dekoracje,
- oświetlenie,
- tekstylia,
- szkło, ceramika i akcesoria.


Nie zabraknie też usług z zakresu aranżacji i wykończenia wnętrz, a także specjalistycznych wydawnictw, które przedstawiają najnowsze trendy branżowe. Tak szeroki zakres wystawców i tematów pozwoli Ci na skomponowanie różnorodnych dodatków do Twojego nowego mieszkania, biura lub domu.  Jest to idealna okazja do tego, aby porównać dostępne na rynku artykuły i wybrać te najbardziej odpowiadające Twoim gustom.

 

targi wyposażenia wnętrz aranżacje 2016


Fachowcy zawsze pod ręką


Podczas czwartej edycji Targów Wyposażenia Wnętrz ARANŻACJE 2016 będziesz mógł spotkać wielu wystawców, którzy zaprezentują Ci rozwiązania dla Twojego domu lub biura. Wśród nich znajdziesz producentów i dostawców:
- mebli dla domu i biura,
- elementów do wykończenia wnętrz,
- dekoracji wnętrz,
- oświetlenia i sprzętu elektrycznego,
- tekstyliów,
- sprzętu RTV i AGD oraz sprzętu biurowego.


Ponadto, pojawią się architekci, styliści, dekoratorzy wnętrz i designerzy. To da Ci możliwość zaczerpnięcia fachowej porady oraz wyboru potencjalnego wykonawcy prac nad Twoim wymarzonym wnętrzem, które powinno być jak najlepiej dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.


Wydarzenie dla amatorów i profesjonalistów


Tegoroczne Targi ARANŻACJE odbędą się w Lublinie przy ul. Dworcowej 11 (Targi Lublin S.A.) i potrwają od 26 do 27 listopada. Jest to idealna propozycja dla każdego, kto musi zmierzyć się  z urządzeniem swojego mieszkania, domu lub wyposażeniem biura. To również dobre miejsce dla wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić, co ciekawego dzieje się w branży. Bez względu na to, czy cenisz sobie tradycyjny styl mebli i dodatków do wnętrz, czy też lubisz nowoczesność  i oryginalność, powinieneś pojawić się na tym wydarzeniu. Meble są podstawą wyposażenia wnętrza, ale to dodatki i detale nadają mu charakteru. Jeśli więc chcesz by Twoje mieszkanie, dom lub biuro nabrało świeżości i blasku, nie może Cię tutaj zabraknąć. Więcej informacji i aktualności znajdziesz na stronie www.aranzacje.targi.lublin.pl.