Design

Wydarzenia

Znamy program Wawa Design Festiwal 2017!

Tekst Wawa Design Festiwal • Zdjęcia Wawa Design Festiwal

2017-09-06
Znamy program Wawa Design Festiwal 2017!

Poznaliśmy program tegorocznej edycji Wawa Design Festiwal - wyjątkowego święta designu w stolicy, które potrwa od 9 do 17 września. W Soho Factory (ul. Mińska 25) i w Centrum Kreatywności Targowa (ul. Targowa 56) przez ponad tydzień będziemy mogli obejrzeć wiele inspirujących wystaw. Nie zabraknie też wykładów i warsztatów przygotowanych z myślą o wszystkich, którym design nie jest obojętny. Wstęp na Wawa Design Festiwal i większość organizowanych wydarzeń jest bezpłatny!

 

Impreza rozpocznie się 9 września wernisażem wszystkich wystaw, jakie będzie można podziwiać przez ponad tydzień w Soho Factory i Centrum Kreatywności Targowa 56. Aż do 17 września dla zwiedzających otwarte zostaną wystawy prezentujące świeże pomysły architektów oraz instalacje artystyczne. W tym roku motywem przewodnim stała się rzeka – to właśnie wykorzystanie jej potencjału stało się inspiracją dla architektów przy wykonywaniu projektów na tegoroczny Wawa Design Festiwal oraz Poznań Design Festiwal.

 

Poza wystawami, na odwiedzających imprezę czekać będzie wiele innych atrakcji, takich jak prezentacje projektów, rozmowy o designie czy konsultacje z architektami. Będzie można dowiedzieć się więcej zarówno o renowacji starych mebli, jak i kwestiach prawnych dotyczących twórczości projektanckiej, a także uczestniczyć w interesujących warsztatach, m.in. z zakresu urządzania mieszkania, aranżacji wnętrz czy projektowania w technologii BIM. Organizatorzy zapraszają też na imprezy towarzyszące Wawa Design Festiwalowi: do księgarnio-galerii Fundacji Bęc oraz na zakupy w markecie w Soho Factory, gdzie otwarty zostanie punkt z najmodniejszymi dodatkami do domu i mieszkania.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź szczegółowy program Wawa Design Festiwal!