Dom

Projekty

Świąteczne dekoracje

Tekst Sylwia Chodacka, Vinotti

2014-12-22
Świąteczne dekoracje

Aranżacja mieszkania to sztuka, wymagająca smaku i wyobraźni. Gra światłocieni powinna idealnie harmonizować z kolorami i kształtami dekoracji, a wszystko to w celu podkreślenia indywidualnego stylu każdego wnętrza.

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Przez cały rok aranżują Państwo przestrzeń, wykorzystując niepowtarzalne rękodzieło, pochodzące z najdalszych zakątków świata. Poszerzając ofertę o dekoracje świąteczne, dajemy Państwu możliwość kreowania niepowtarzalnej atmosfery także w tych wyjątkowych dniach.


Zima zachwyca surowym, kontrastowym krajobrazem.
Czerń i ciemna zieleń uśpionej roślinności idealnie komponują się z bielą śniegu, a widok mieniących się w słońcu kryształków potrafi oczarować każdego. Z przyjemnością czerpiemy inspirację z natury i przenosimy to niezwykłe kolorystyczne i artystyczne doznanie do Państwa domu. Pomimo, że w obecnych trendach wciąż dominuje tradycyjna kolorystyka, to coraz częściej designerzy sięgają do odważnych zestawień fioletu, pomarańczu, czerwieni, granatu oraz żółci.


W najnowszej ofercie dekoracji świątecznych staramy się połączyć te dwie tendencje tak, aby każdy, zarówno wielbiciel klasyki, jak i nowoczesnych rozwiązań, mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Niezwykle cenimy proste i eleganckie połączenie srebra oraz złota, zyskujące aprobatę wśród amatorów klasycznych i czytelnych aranżacji. Z radością otwieramy się także na nowe doznania, które przynosi zestawianie ze sobą kontrastowych, wyrazistych, może czasem nietypowych dla tradycjonalistów, barw.


Mnogość kształtów i ciekawych form jest, poza kolorystyką, największym atutem najnowszej kolekcji dekoracji świątecznych. Ażurowe ozdoby mogą zawisnąć na choince lub stać się ozdobą świątecznego stołu. Delikatne bombki, pokryte szlachetnymi materiałami, zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Ręcznie malowane figurki zaskoczą kształtami oraz kolorami, a anioły nadadzą pomieszczeniu subtelnego, klasycznego wyrazu. Doskonałym dopełnieniem będzie bogata oferta dekoracyjnych gałązek, które idealnie udekorują Państwa stół lub rozświetlą tradycyjny, świąteczny stroik.


Zaprezentowane dekoracje są specjalnie projektowane i wykonywane wyłącznie ręcznie przez wykwalifikowanych artystów oraz rzemieślników, a ich egzotyczne pochodzenie czyni je jeszcze bardziej niepowtarzalnymi. W celu zapewnienia trwałości i wieloletniej radość z użytkowania - do ich produkcji zostały użyte szlachetne, specjalnie wyselekcjonowane materiały wysokiej jakości, takie jak: jedwab, atłas, kaszmir, satyna, naturalna masa perłowa, ręcznie formowane szkło, egzotyczne drewno, naturalne pióra.


Dbałość o Państwa zadowolenie pozwala zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół wykończenia. Gwarantujemy, że najnowsza kolekcja dekoracji świątecznych sprawi, iż poczują Państwo jeszcze większą radość i nastrój zbliżających się, wyjątkowych chwil. Z przyjemnością zapraszamy do zimowego świata barw, kształtów, faktur oraz materiałów, życząc jednocześnie radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.