Wyposażenie

Sprzęt

Bądź eko - zmywaj wydajnie i oszczędnie z Candy Brava

Tekst Candy; Studio 111 • Zdjęcia Candy www.candy-home.com/pl_PL/

2022-11-30
Bądź eko - zmywaj wydajnie i oszczędnie z Candy Brava

Będąc w duchu eko coraz częściej decydujemy się na zakup zmywarek, nie tylko ze względu na komfort użytkowania, ale również korzystny wpływ na środowisko. Candy Brava to niezwykle wygodne i pojemne urządzenie, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas, pieniądze oraz wodę.Czyste naczynia całej rodziny

Wspólne jedzenie jest miłą formą spędzania czasu z najbliższymi. Jednak po wszystkim trzeba jeszcze posprzątać. Candy Brava CDIMN 4D622PB będzie w tym twoim nieocenionym wsparciem. Dzięki niej pomieścisz aż 16 kompletów naczyń, składających się łącznie z 201 elementów zastawy stołowej. To zmywarka o największej pojemności na rynku, która pozwala zmieścić wszystkie brudne naczynia całej rodziny za jednym razem. Pomaga w tym również specjalny kosz przeznaczony na drobne akcesoria kuchenne, takie jak sztućce, małe naczynia, filiżanki, czy spodki. Dzięki temu, każde nawet najmniejsze naczynie, będzie miało swoje miejsce. A jak mieć pewność, że wszystkie naczynia będą doskonale czyste? Po pierwsze urządzenie posiada samoczyszczący się filtr antybakteryjny zapewniający czystą wodę we wszystkich fazach mycia, redukując do 99,9% zarazków po 24 godzinach od użycia, dzięki czemu zmywanie jest niezwykle higieniczne. Ponadto, do wyboru masz aż dziewięć programów, dostosowanych do każdego rodzaju zabrudzeń oraz twoich oczekiwań. Wszystkich rodziców z pewnością ucieszy program dezynfekcji pozwalającym zadbać o zdrowie najbliższych, eliminując większość zarazków ze skutecznością na poziomie 99%. To także najbezpieczniejszy sposób zmywania butelek czy innych akcesoriów dziecięcych. Jeśli twoje naczynia są bardzo zabrudzone, najlepiej poradzi sobie z nimi program intensywny. Program Delikatny natomiast odpowiedni będzie do naczyń delikatnych, zdobionych i kryształowych. Jeśli zależy ci na czasie, bo już za chwilę spodziewasz się gości, niezastąpiony będzie Program Szybki. Umożliwia on bardzo szybkie zmywanie, trwające zaledwie 24 minuty, tak byś był gotowy na każdą okazję i niezapowiedziane spotkanie. Dla tych, dla których szczególnie ważne są oszczędności stworzony został Program Eco, który jest najbardziej efektywny pod względem zużycia energii i wody dla naczyń normalnie zabrudzonych. Dostępny jest również Program Noc, który jest bardzo cichy i idealnie nadaje się do zmywania nocnego, a tym samym korzystania z tańszych taryf energetycznych. Dzięki temu obniżysz nie tylko rachunki za prąd, ale również zminimalizujesz koszty energetyczne, przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska.

 

 

Wygoda i bezpieczeństwo

Oprócz niezwykłej czystości naczyń Candy Brava gwarantuje również komfort użytkowania zarówno podczas pracy urządzenia, a także wkładania jak i wyciągania naczyń. Dzięki systemowi Easy Click podnoszenie i opuszczanie górnego kosza nie wymaga wysiłku. Pozwala on na niezwykle prostą regulację szuflady nawet przy pełnym załadunku. Wystarczy za pomocą dedykowanych rączek, znajdujących się po bokach, unieść lub obniżyć kosz do momentu wyraźnego kliknięcia. Ponadto, praktyczne i skuteczne zabezpieczenie dolnej szuflady chroni ją przed wypadnięciem nawet przy mocnym szarpnięciu. Zapewnia to pełne bezpieczeństwo zarówno naczyń jak i samego urządzenia. Dlaczego jeszcze korzystanie z Candy Brava jest niezwykle wygodne? Ponieważ urządzenie posiada możliwość opóźnienia startu pracy. Teraz możesz ograniczyć rachunki za prąd, korzystając z taryfy nocnej i zaprogramować początek pracy zmywarki tuż przed snem tak, by rano naczynia były czyste i suche. A wszystko to, możesz kontrolować swoim smartfonem. Funkcja wi-fi umożliwia zdalną kontrolę nad zmywaniem. Możesz komunikować się ze zmywarką za pomocą aplikacji simply-Fi, nawet przebywając z dala od niej i nie będąc w zasięgu sieci domowej. Aplikacja będzie Cię informować o zakończonym cyklu lub o braku tabletek do zmywania, kontrolować stan urządzenia czy udzielać porad dotyczących użytkowania i konserwacji. Z Candy Brava masz pewność czystych naczyń, niższych rachunków, dbałości o środowisko i absolutnej wygody użytkowania.

 

 

 


Więcej informacji:

https://www.candy-home.com/pl_PL/zmywarki/32901405/cdimn-4d622pb-e/

 ***
O Candy Group

Candy Group jest jedną z wiodących firm w Europie na rynku małych i dużych urządzeń gospodarstwa domowego zarówno wolnostojących jak i wbudowanych. Asortyment marki wyróżnia się wysoką wydajnością i jest przyjazny środowisku. Produkty Grupy Candy są sprzedawane za pośrednictwem dwóch międzynarodowych marek, Candy i Hoover, oraz za pośrednictwem krajowych marek, takich jak Rosières (Francja) i Jinling (Chiny) o zróżnicowanych rynkach i grupach docelowych. Grupa Candy, zatrudniająca około 5 000 pracowników, posiada siedem zakładów produkcyjnych w Europie, Turcji i Chinach oraz 45 filii na całym świecie. Siedziba główna Grupy, centrum projektowe, ośrodek centralny oraz dział badań i rozwoju znajdują się w Brugherio (MB) we Włoszech.

 

 

***

Materiał promocyjny