Wyposażenie

Sprzęt

Bodyfriend Davinci – szczyt relaksu i nowoczesnego designu 0

Tekst Rest Lords • Zdjęcia Rest Lords restlords.com

2024-05-28
Bodyfriend Davinci – szczyt relaksu i nowoczesnego designu 0

[Materiał reklamowy]

 

W szybkim tempie współczesnego życia znalezienie chwili na relaks może być sporym wyzwaniem. Przebodźcowanie, stres i ograniczona ilość czasu wolnego sprawiają, że zaczynasz szukać sposobów na szybki odpoczynek i regenerację. I właśnie tutaj wkracza fotel masujący Davinci – cud współczesnej inżynierii i designu, który nie tylko koi ciało i umysł, ale także podnosi estetykę twojego wnętrza. Te niezwykłe urządzenie łączy zaawansowaną technologię z luksusowym komfortem, czyniąc je fenomenalnym uzupełnieniem każdego nowoczesnego domu.

 

 

Nowy wymiar odprężenia

 

Wracasz do domu tak zmęczony, że nawet nie chce ci się zastanawiać, jak mógłbyś się zrelaksować – sam nie wiesz na co masz ochotę. Siadasz więc w wygodnym fotelu masującym, kładziesz dłonie i stopy na czujniki, fotel robi „czary-mary”, a po chwili proponuje Ci 3 najlepiej dopasowane do twoich potrzeb programy masażu. Włączasz jeden z nich i zaczyna się magia. Tego właśnie było Ci trzeba! Tak działa Davinci – pierwszy na świecie fotel masujący z analizą składu ciała BIA. Wszystkie jego zaawansowane funkcje i wyselekcjonowane programy zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci niezrównany efekt relaksacyjny. Dzięki technologii masażu XD PRO, imitującej zręczne ręce masażysty, możesz być pewny, że każdy mięsień w twoim ciele otrzyma należytą uwagę. Dodatkowo poduszki powietrzne w przyjemny sposób otulą twoje kończyny zdejmując z nich zbędny ciężar oraz poprawiając krążenie krwi i limfy w organizmie. Całość doznań podczas masażu pogłębi przyjemne ciepło wydobywające się z fotela i wnikające w głąb ciała, a wszystko to w zaledwie 20 minut.

 

 

Arcydzieło designu

 

Fotel masujący Davinci to nie tylko funkcjonalność, to prawdziwy pokaz artystycznego rzemiosła. Jego elegancki, subtelny design zainspirowany włoskim stylem i światem motoryzacji sprawia, że szczególnie pasuje on do nowoczesnych wnętrz. Szaro-granatowa kolorystyka, delikatna i odważna jednocześnie oraz starannie wykonane detale przywodzą na myśl malowidło wybitnego mistrza, gdzie każdy odcień został wyselekcjonowany z niebywałą precyzją. Tutaj nie ma przypadków. Powstały we współpracy z Italdesign fotel masujący Davinci cieszy oko emanując elegancją i wyrafinowaniem, a dzięki trwałym materiałom i przemyślanej konstrukcji jest także łatwy w utrzymaniu.

 

 

Inwestycja w dobrostan

 

Regularne korzystanie z fotela masującego może pomóc w redukcji stresu, regeneracji mięśni, łagodzeniu przewlekłego bólu oraz poprawić ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne. Dobrze dobrany fotel masujący to inwestycja w zdrowie i dobrostan, którego każdy pragnie. Bodyfriend Davinci to istny azyl spokoju, w którym możesz odprężyć się i naładować po długim dniu.

 

 

Niezależnie od tego, czy chcesz wzbogacić swoją rutynę relaksacyjną, czy po prostu dodać odrobinę luksusu do swojego wnętrza, fotel masujący Davinci będzie wyjątkowym wyborem. Dzięki temu niesamowitemu urządzeniu doświadczysz szczytu relaksu i nowoczesnego designu. Więcej informacji na restlords.com. Tu liczy się tylko Twoje dobre samopoczucie!