Wyposażenie

Sprzęt

Bądź gotowy na każdą okazję z Candy RapidO Pro

Tekst Candy; Studio 111 • Zdjęcia Candy www.candy-home.com/pl_PL/

2022-12-12
Bądź gotowy na każdą okazję z Candy RapidO Pro

Candy RapidO Pro to pralka nie tylko najlepsza i najszybsza w swojej klasie, ale również taka, która ze szczególną precyzją, dzięki specjalnym programom, zadba o twoje ulubione swetry, świąteczne obrusy, a nawet kurtki puchowe. Candy RapidO Pro sprawi, że będziesz gotowy na każdą okazję.Precyzyjne programy

Kiedy przygotowania do świąt idą pełną parą, obowiązki się piętrzą, a Ty nie masz głowy do tego, by zastanawiać się w jakiej temperaturze wyprać obrusy, koszule lub dywaniki. Pozwól, że zadbają o to profesjonaliści. Dzięki odpowiednim programom Candy RapidO Pro wybawi cię z każdej opresji. Specjalny cykl przeznaczony do obrusów dzięki kontrolowanej temperaturze i wysokiemu poziomowi wody sprawi, że twój świąteczny stół będzie wyglądać naprawdę wyjątkowo. Dodatkowa opcja pary pozwoli uniknąć zagnieceń, tak, by nie trzeba było tracić dodatkowego czasu na prasowanie. Candy RapidO Pro zadba także o twoją odświętną garderobę. W aplikacji stworzone zostały specjalne programy do delikatnego prania kaszmiru, jedwabiu, a także koszul. Powolny ruch bębna zadba o szczególną pielęgnację, zapewniając jednocześnie doskonałe rezultaty prania. A jeśli podczas wigilii pojawią niespodziewane zabrudzenia od wina, słodyczy lub owoców w aplikacji hOn znajdziesz program przeznaczony do usuwania takich właśnie plam. Co więcej, w hOn możesz również znaleźć cykl stworzony do odświeżania nowych ubrań. Jeśli zatem w prezencie otrzymasz wymarzoną sukienkę lub koszulę w prosty i szybki sposób możesz zadbać o to, by były gotowe do założenia w zaledwie 30 minut. Producent pomyślał również o tych, którzy spędzą okres świąteczny w górach. Program „Kurtki puchowe” i „Kombinezony narciarskie” idealnie sprawdzą się do oczyszczenia kurtek i kombinezonów po górskim urlopie.

 

 Dla zabieganych

Candy RapidO Pro to także szereg rozwiązań, które nie tylko oszczędzą twój czas, ale sprawią, że korzystanie z pralki będzie znacznie wygodniejsze. Do Twojej dyspozycji jest aż 16 programów podstawowych, w tym 9 szybkich, z których najszybszy trwa zaledwie 14 min oraz dodatkowe cykle dostępne przez aplikację hOn. Jest też specjalny program przeznaczony do prania w godzinach wieczornych i nocnych zapewniający bardzo cichą pracę urządzenia. A jeśli nie masz pewności, który z programów będzie dla ciebie najlepszy wybierz opcję wsparcia Snap&Wash, zrób zdjęcie i zaznacz na nim ubrania przygotowane do prania. Aplikacja sama zarekomenduje odpowiedni cykl, temperaturę prania, moc wirowania, określi ilość detergentu potrzebnego do wyprania tkanin oraz zasugeruje na co zwrócić uwagę przed włożeniem ubrań do pralki. Wystarczy, że wybierzesz na pralce opcje Wi-Fi i możesz sterować swoim urządzeniem za pomocą smartfona. Nie musisz znać się na tkaninach, analizować metek i wyszukiwać informacji w Internecie, by dowiedzieć się, w jaki sposób prać lub odświeżać dany materiał. Wszystkie niezbędne informacje masz w zasięgu ręki. Używając aplikacji hOn otrzymasz dostęp do pełnego wsparcia profesjonalnego asystenta. W każdej chwili w możesz zadać pytanie dotyczące tkanin i natychmiast w aplikacji uzyskasz odpowiednią poradę. Urządzenie odpowie na Twoje pytania dotyczące skutecznego prania, usuwania plam, a także diagnostyki. Wszystko po to, by zapewnić ci wygodę i oszczędność czasu.


Więcej informacji: https://www.candy-home.com/pl_PL/pralki-ladowane-od-frontu/31018831/rp-596bwmbc-1-s/

 

 

 


***

O Candy Group

Candy Group jest jedną z wiodących firm w Europie na rynku małych i dużych urządzeń gospodarstwa domowego zarówno wolnostojących jak i wbudowanych. Asortyment marki wyróżnia się wysoką wydajnością i jest przyjazny środowisku. Produkty Grupy Candy są sprzedawane za pośrednictwem dwóch międzynarodowych marek, Candy i Hoover, oraz za pośrednictwem krajowych marek, takich jak Rosières (Francja) i Jinling (Chiny) o zróżnicowanych rynkach i grupach docelowych. Grupa Candy, zatrudniająca około 5 000 pracowników, posiada siedem zakładów produkcyjnych w Europie, Turcji i Chinach oraz 45 filii na całym świecie. Siedziba główna Grupy, centrum projektowe, ośrodek centralny oraz dział badań i rozwoju znajdują się w Brugherio (MB) we Włoszech.

 

***

Materiał promocyjny