Wyposażenie

Sprzęt

Bezpieczne suszenie i ochrona twoich ubrań

Tekst Candy • Zdjęcia Candy www.candy.pl

2020-12-16
Bezpieczne suszenie i ochrona twoich ubrań

Candy RapidO RO H10A2TE-S i RO H10A2TCEX-S to wszechstronne, szybkie i niezawodne suszarki do ubrań. Zastosowane w urządzeniach nowoczesne technologie zapewniają bezpieczeństwo twojej odzieży – bez ryzyka skurczenia się, utraty kształtu czy mechacenia się tkanin. Oferują 14 programów suszenia, przez co zadbają o każdy rodzaj tkaniny, również te najbardziej delikatne. Pozwalają wysuszyć nawet niewielką ilość prania, inteligentnie zarządzając zużyciem energii, przy optymalnej ochronie twoich ubrań.

 

Idealnie sucha odzież

Od jakiegoś czasu suszarki cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Ich zadaniem jest wysuszenie ubrań bez konieczności rozwieszania prania w mieszkaniu i długiego oczekiwania na jego wyschnięcie. Wybierając tego typu urządzenie warto zwrócić uwagę na jego ładowność oraz dostosowanie do naszych potrzeb. Candy RapidO RO H10A2TE-S i RO H10A2TCEX-S mają pojemność do 10 kg i wyposażone są w 14 programów, w tym 8 automatycznych i 6 czasowych. Korzystając z programów automatycznych, urządzenie samo dobierze parametry na podstawie choćby wagi prania. Dodatkowo możemy skorzystać z takich opcji jak: gotowe do prasowania, suche do powieszenia czy suche do szafy. W zależności od wybranego przez nas wariantu czujniki w urządzeniu dostosują czas trwania cyklu do aktualnego poziomu wilgotności. Suszarki Candy dają też możliwość pozbycia się szybko i skutecznie zagnieceń z ubrań, które właśnie wyjęliśmy z szafy. To nie lada gratka dla osób, które nie przepadają za prasowaniem.


Suszenie jest bezpieczne

Rozważając zakup suszarki wiele osób boryka się ze stereotypem, że może ona niszczyć ubrania, zmienić ich kolor czy naruszyć strukturę włókien. Nic bardziej mylnego. Suszarki Candy RapidO wyposażone są w szereg nowoczesnych technologii, dzięki którym twoje ubrania są bezpieczne. Automatyka wagowa wraz z czujnikami kontrolującymi wilgotność nie dopuści do przesuszenia prania, a pompa ciepła pozwoli wysuszyć ubrania w niższej temperaturze, co chroni odzież przed zniszczeniem. Nie ma też ryzyka skurczenia się ubrań, czy utraty ich kształtu z uwagi na zamontowane czujniki bezpieczeństwa. Co więcej, suszarka wygładzi ubrania przez co będą one miękkie i delikatne. Praktyczną funkcją jest także możliwość „odkłaczania” czyli pozbycia się kłaczków z odzieży, a dzięki funkcji Super Easy, czas na prasowanie jest o połowę krótszy. Urządzenia posiadają również certyfikat Woolmark gwarantujący bezpieczeństwo suszenia nawet najbardziej delikatnych tkanin.Oszczędne suszenie odzieży

Pompa ciepła zastosowana w suszarkach Candy RapidO jest bardzo efektywna ekonomicznie. Dzięki jej zastosowaniumiesięczny koszt użytkowania suszarki obniżył się ponad trzykrotnie. Dodatkowym atutem suszarek Candy RapidO jest funkcja Smart Start Delay, która pozwala na zaprogramowanie startu pracy urządzenia o dowolnej porze, np. gdy koszty energii są znacząco niższe.

 

 

Podłączenie suszarki

Montaż urządzenia jest niezwykle prosty. Nie musisz podłączać suszarki do odpływu kanalizacyjnego, wystarczy podłączenie do prądu. Nowoczesne suszarki Candy RapidO RO H10A2TE-S i RO H10A2TCEX-S wyposażone są w pojemnik EasyCase umiejscowiony na drzwiach suszarki. Ten łatwy do wyciągnięcia pojemnik, ułatwia zbieranie wody, a także pozwala na ponowne jej wykorzystanie. Ergonomiczny kształt i ulepszona struktura pojemnika znacząco ułatwia obsługę suszarki. Takie rozwiązanie pozwala także na umieszczenie suszarki na pralce czy w innym, dowolnym miejscu w mieszkaniu.Innowacyjne rozwiązania

Suszarki Candy RapidO zostały zaprojektowane tak, aby wszelki wysiłek przy ich ładowaniu i rozładowywaniu był jak najmniejszy – dzięki większemu i wyższemu otworowi drzwiowemu oraz rewolucyjnemu interfejsowi konsoli dotykowej. Dodatkowo wyposażone zostały w wyświetlacz w języku polskim. A dzięki aplikacji Simply-Fi użytkownicy mają dostęp do szerokiej oferty inteligentnych funkcji, takich jak zdalne sterowanie oraz porady dotyczące suszenia i kontroli urządzenia.


 

Dostępność i ceny suszarek Candy RapidO:

Candy RO H10A2TE-S (obręcz biała) – sklepy RTV EURO AGD, cena 2 499 zł

Candy RO H10A2TCEX-S (obręcz srebrna) – sklepy Media Expert, cena 2 549 zł

 

***

O Candy Group

Candy Group jest jedną z wiodących firm w Europie na rynku małych i dużych urządzeń gospodarstwa domowego zarówno wolnostojących jak i wbudowanych. Asortyment marki wyróżnia się wysoką wydajnością i jest przyjazny środowisku. Produkty Grupy Candy są sprzedawane za pośrednictwem dwóch międzynarodowych marek, Candy i Hoover, oraz za pośrednictwem krajowych marek, takich jak Rosières (Francja) i Jinling (Chiny) o zróżnicowanych rynkach i grupach docelowych. Grupa Candy, zatrudniająca około 5 000 pracowników, posiada siedem zakładów produkcyjnych w Europie, Turcji
i Chinach oraz 45 filii na całym świecie. Siedziba główna Grupy, centrum projektowe, ośrodek centralny oraz dział badań i rozwoju znajdują się w Brugherio (MB) we Włoszech. 

 

***

Materiał sponsorowany