Wyposażenie

Sprzęt

Bezprzewodowa lekkość odkurzania z Hoover HF9

Tekst Hoover, Studio 111 • Zdjęcia Hoover www.hoover.pl/pl_PL

2022-12-16
 Bezprzewodowa lekkość odkurzania z Hoover HF9

*** Materiał reklamowy ***

 

Kiedy liczba obowiązków przed Świętami rośnie, a czasu jest coraz mniej, warto wybierać takie urządzenia, które w łatwy i przyjemny sposób staną się twoimi sprzymierzeńcami. Lekkość, niezawodna precyzja, higieniczne użytkowanie – taki właśnie jest nowy odkurzacz Hoover HF9 ANTI-TWIST HF920P 011, który przeniesie twoje codzienne obowiązki na zupełnie inny poziom.

 Precyzyjna czystość

Hoover HF9 to odkurzacz zapewniający lekkość odkurzania nie tylko ze względu na swoją wagę, ale przede wszystkim doskonałe rezultaty sprzątania. Dzięki precyzyjnie dobranym końcówkom oczyścisz powierzchnię bez względu na jej rodzaj. Panele, drewniane podłogi, dywany -wszystko będzie czyste za sprawą specjalnej końcówki do dywanów i twardych powierzchni. Rewolucyjna szczotka z systemem Anti-Twist wyposażona została w specjalny mechanizm automatycznego czyszczenia, który zapobiega blokowaniu wałka przez owijające się wokół niego włosy, sierść i włókna, rozczesuje je i przekazuje bezpośrednio do pojemnika. Doświadczysz sprzątania tak komfortowego jak nigdy dotąd. H-FREE 900 doskonale sprawdzi się również podczas odkurzania miejsc położonych wyżej, takich jak półki, czy szafki kuchenne, ale także powierzchni znajdujących się pod meblami. Dotrzesz wszędzie tam, gdzie do tej pory było to niemożliwe. Szczotką z miękkim włosiem bezpiecznie i skutecznie odkurzysz nawet najdelikatniejsze meble. Pozbędziesz się kurzu i zanieczyszczeń bez obaw o uszkodzenie powierzchni, którą czyścisz. A jeśli w twoim domu mieszkają również psy lub koty, nie musisz martwić się o ich wylegiwanie na kanapie. Dzięki mini turboszczotce z oświetleniem LED usuniesz sierść z kanap, łóżek a nawet foteli. By skutecznie sprzątać wszystkie zakamarki, wąskie przestrzenie, w tym listwy przypodłogowe, wysokie meble i regały oraz łatwo dotrzeć do najwyżej położonych miejsc i sufitu została stworzona również praktyczna końcówka. Specjalna szczelinówka sprawi, że twój HF9 stanie się wielofunkcyjnym urządzeniem, który sprosta każdemu codziennemu wyzwaniu.

 

 

 Wygodne sterowanie

Żeby sprzątanie było jeszcze wygodniejsze odkurzacz wyposażony został w nowoczesny wyświetlacz stanowiący prawdziwe centrum dowodzenia wszystkimi ustawieniami. Dzięki temu możesz określić poziom naładowania baterii, czas pracy do wyczerpania akumulatora, możesz również błyskawicznie wybrać tryb odkurzania, a także dowiedzieć się z powiadomień, np. o konieczności wyczyszczenia filtra. Hoover wyznacza zupełnie nowe standardy czasu pracy odkurzacza, bez konieczności przerywania jej na ładowanie akumulatorów. Dwie baterie w zestawie sprawiają, że sprzątanie w trybie bezprzewodowym może trwać nawet do 60 minut. A jeśli będziesz potrzebować przerwy dzięki odpowiednio wyważonej konstrukcji możesz w dowolnym momencie bezpiecznie zaparkować odkurzacz w pozycji pionowej. Pełna stabilizacja oznacza najwyższą funkcjonalność, elastyczność i wygodę. A na koniec, po zakończeniu pracy nie musisz już schylać się, by odpiąć końcówkę – możesz to zrobić wygodnie i lekko - wciskając nogą pedał. Wówczas specjalny mechanizm zwolni główną szczotkę. Wystarczy również jeden przycisk, by równie łatwo opróżnić pojemnik z zawartością kurzu do kosza. Dodatkowo nie ma konieczności oczyszczania filtra z nagromadzonego kurzu, ponieważ odpada on samoczynnie. Takie rozwiązanie to gwarancja higienicznego i komfortowego sprzątania.Więcej informacji: https://www.hoover.pl/pl_PL/hf9-z-anti-twist

 

 

 ***

O Candy Group

Candy Group jest jedną z wiodących firm w Europie na rynku małych i dużych urządzeń gospodarstwa domowego zarówno wolnostojących jak i wbudowanych. Asortyment marki wyróżnia się wysoką wydajnością i jest przyjazny środowisku. Produkty Grupy Candy są sprzedawane za pośrednictwem dwóch międzynarodowych marek, Candy i Hoover, oraz za pośrednictwem krajowych marek, takich jak Rosières (Francja) i Jinling (Chiny) o zróżnicowanych rynkach i grupach docelowych. Grupa Candy, zatrudniająca około 5 000 pracowników, posiada siedem zakładów produkcyjnych w Europie, Turcji i Chinach oraz 45 filii na całym świecie. Siedziba główna Grupy, centrum projektowe, ośrodek centralny oraz dział badań i rozwoju znajdują się w Brugherio (MB) we Włoszech.