Wyposażenie

Sprzęt

Candy Fresco CCE4T618EW. Lodówka z potencjałem

Tekst Candy; Studio 111 • Zdjęcia Candy www.candy-home.com/pl_PL/

2022-08-31
Candy Fresco CCE4T618EW. Lodówka z potencjałem

Marka Candy, z myślą o tych, którzy od urządzeń AGD oczekują maksymalnej funkcjonalności, stworzyła nowy model lodówki – Fresco CCE4T618EW. Jej wyjątkowa pojemność oraz modułowy układ półek i balkoników pozwoli optymalnie zarządzać produktami każdego dnia i wykorzystać pełen potencjał innowacyjnej chłodziarki, sterowanej również zdalnie za pomocą aplikacji.

 

Fresco” znaczy „świeży”

Zaprojektowana we Włoszech, nowa lodówka Candy, to synonim świeżości. Ta cecha została też utrwalona w nazwie modelu. Włoskie „Fresco” znaczy świeży, a w przypadku urządzeń chłodzących Candy jest jednoznaczne z wieloma innowacyjnymi technologiami przedłużającymi wartości odżywcze i smak produktów. Np. zastosowany System Total No Frost Circle+ powstrzymuje rozwój pleśni i bakterii nawet o 94%. Specjalna technologia wpływa na utrzymanie stałej wilgotności oraz jednakowej temperatury w każdej ze stref lodówki. W Candy Fresco została też wydzielona specjalna szuflada do przechowywania warzyw i owoców.

 

 

 

 

Lodówka na miarę, technologia na czasie

Chłodziarka Fresco jest dostępna w różnych wymiarach, aby z łatwością dopasować się do każdego stylu kuchni. Możliwość montażu drzwi tak by otwierały się z lewej lub prawej strony oraz dostosowania wnętrza lodówki do własnych potrzeb, dzięki elastycznemu systemowi, sprawiają, że układ stref można modyfikować, gdy zajdzie taka potrzeba. Urządzeniem można łatwo zarządzać, korzystając z intuicyjnego panelu sterowania – zmieniać temperaturę w chłodziarce, jak i zamrażarce, a ustawienia te mogą być niezależne dla każdej strefy.

Co więcej, dedykowana aplikacja hOn pozwala wykorzystać pełny potencjał lodówki, zarówno w modelach podłączonych do sieci wi-fi, jak i tych z dostępem tylko do treści w aplikacji. Aby odkryć zestaw zdalnych funkcji, które ułatwiają codzienne życie, i zarządzać swoją lodówką zdalnie za pomocą smartfona wystarczy pobrać aplikację hOn.

 

 

 

 

Kuchenne Zero Waste

Candy doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważną kwestią jest ograniczanie zjawiska marnowania żywności. Model chłodziarki Fresco powstał w zgodzie z filozofią Zero Waste, dając pewność, że jedzenie się nie zmarnuje. Imponująca, większa o 43% powierzchnia zamrażalnika, sprawi, że będzie można bezpiecznie zamrażać wszystkie najważniejsze artykuły spożywcze i zapobiec ich zepsuciu. Ponadto, Fresco w połączeniu z aplikacją hOn pozwoli Ci na lepszą kontrolę nad przechowywanymi produktami. Wystarczy, że wczytasz listę produktów na swój smatfon, by mieć pełną kontrolę nad datami ważności i otrzymywać powiadomienia na telefon, gdy tylko będzie zbliżał się koniec terminu. Możesz również tworzyć wirtualną listę zakupów, a także zmieniać temperaturę i tryb działania urządzenia bez wstawania z kanapy.

 

 

 

 

Ekooszczędna innowacja

Istotne dla środowiska, jak i domowego budżetu jest też ograniczenie zużycia energii generowanego przez urządzenia AGD. Zgodnie z nową etykietą energetyczną, lodówka Candy Fresco CCE4T618EW znajduje się w klasie E. W porównaniu do urządzeń klasy G zmniejsza zużycie nawet o 36%, oszczędzając energię, pieniądze i dbając o środowisko.

 

***

Materiał promocyjny