Wyposażenie

Sprzęt

Candy RapidO – susz bezpiecznie ubrania za jedyne 10 zł miesięcznie

Tekst Candy; Studio 111 • Zdjęcia Candy

2021-12-06
Candy RapidO – susz bezpiecznie ubrania za jedyne 10 zł miesięcznie

Suszarka Candy RapidO ROE H9A3TE-S to urządzenie najwyższej klasy energetycznej. Dzięki zastosowanemu inteligentnemu czujnikowi załadunku zadba nie tylko o twoje ubrania, ale również o twoje oszczędności. Duży wybór trybów pracy sprawia, że suszenie oraz pielęgnacja ubrań nigdy nie były prostsze i bardziej bezpieczne.

 

Suszarka Candy RapidO ROE H9A3TE-S posiada, certyfikowany przez Woolmark, program do suszenia wełny. W praktyce oznacza to, że nie musisz obawiać się uszkodzenia najdelikatniejszych tkanin. Możesz mieć pewność, że nie zmienią one swojej wielkości, kształtu oraz nie ulegną zniszczeniu. Wszystko to dzięki regulacji temperatury oraz specjalnym ruchom bębna przeznaczonym dla delikatnych materiałów. Bardzo praktyczna jest również funkcja Super Easy, która zadba o to, by zredukować zagniecenia na naszych ubraniach. Jeśli nie wyciągniemy prania w zakładanym czasie to, co 30 minut będzie uruchamiał się automatyczny, krótki program, który uchroni ubrania przed pognieceniem. Wykrycie właściwego poziomu wilgoci i dostosowanie odpowiedniego ruchu bębna sprawi, że prasowanie ulubionej garderoby potrwa znacznie krócej.

 

 

 


Dodatkowo dzięki aplikacji Simply-Fi możesz mieć dostęp do wszystkich funkcji suszarki, tworzyć własne programy oraz korzystać z podpowiedzi dotyczących diagnostyki urządzenia, pomocy online oraz pielęgnacji poszczególnych tkanin.Suszarka Candy RapidO ROE H9A3TE-S dostępna jest w sieci sklepów RTV Euro AGD w cenie ok. 2299 zł

 

 

***

O Candy Group

Candy Group jest jedną z wiodących firm w Europie na rynku małych i dużych urządzeń gospodarstwa domowego zarówno wolnostojących jak i wbudowanych. Asortyment marki wyróżnia się wysoką wydajnością i jest przyjazny środowisku. Produkty Grupy Candy są sprzedawane za pośrednictwem dwóch międzynarodowych marek, Candy i Hoover, oraz za pośrednictwem krajowych marek, takich jak Rosières (Francja) i Jinling (Chiny) o zróżnicowanych rynkach i grupach docelowych. Grupa Candy, zatrudniająca około 5 000 pracowników, posiada siedem zakładów produkcyjnych w Europie, Turcji i Chinach oraz 45 filii na całym świecie. Siedziba główna Grupy, centrum projektowe, ośrodek centralny oraz dział badań i rozwoju znajdują się w Brugherio (MB) we Włoszech.

 

 

***

Materiał promocyjny