Wyposażenie

Sprzęt

Chłodziarko – zamrażarka A3FE742CGWJ marki Haier – poznaj lodówkę, która chroni Twoje zdrowie

Tekst Haier • Zdjęcia Haier www.haier.pl

2020-08-31
Chłodziarko – zamrażarka A3FE742CGWJ marki Haier – poznaj lodówkę, która chroni Twoje zdrowie

Lodówka to najważniejsze i najbardziej popularne urządzenie AGD w domu. Dziś, kiedy w zaledwie kilka miesięcy zmieniły się nasze nawyki zakupowe i żywieniowe, nowoczesne, wyposażone w innowacyjne technologie i funkcje urządzania chłodnicze umożliwiają przechowywanie żywności w optymalnych warunkach, dzięki czemu na dłużej zachowuje ona swoje wartości odżywcze. Marka Haier, która od 11 lat jest nr 1 na świecie w produkcji urządzeń gospodarstwa domowego, wprowadziła na polski rynek doskonałą chłodziarko – zamrażarkę A3FE742CGWJ. Oferuje ona dużo więcej niż standardowe chłodzenie czy mrożenie. To innowacyjne i inteligentne urządzenie wyposażone zostało w system antybakteryjny ABT, szybkie chłodzenie potraw i napojów, a także w specjalną komorę MyZone służącą do przechowywania warzyw i owoców w optymalnych dla nich warunkach.

 

 


Przede wszystkim świeżość produktów!
Przechowywane w lodówce produkty mają różne wymagania, lubią inne temperatury czy wilgotność powietrza. Dodatkowo, dłuższe przechowywanie świeżej żywności w domu stało się bardziej istotne niż kiedykolwiek wcześniej. Aby zachować dłużą świeżość produktów, marka Haier w lodówce A3FE742CGWJ zastosowała innowacyjne technologie pod nazwą Fresher Tech®. Strefa MyZone umożliwia łatwe dostosowanie temperatury (od -3°C do +5°C) w zależności od tego, jakie produkty żywnościowe mają w niej być przechowywane. Dostępne opcje obejmują ustawienia przystosowane do przechowywania warzyw i owoców, mięsa i serów, produktów przeznaczonych do rozmrożenia, owoców morza czy artykułów do szybkiego schłodzenia.

 


Specjaliści marki Haier, wiedząc jak ważną rolę w diecie domowników pełnią warzywa i owoce, wyposażyli chłodziarkę w Strefę Humidity Zone. Zapewnia ona przechowywanie owoców i warzyw w optymalnej dla nich wilgotności wynoszącej 90% oraz dba o odpowiednią cyrkulację chłodnego powietrza. Ta innowacja spod znaku Fresher Tech® nie tylko przedłuża przydatność do spożycia produktów, ale także pozwala zatrzymać w nich aromaty i składniki odżywcze.Innowacyjnym i ułatwiającym codzienne życie rozwiązaniem zastosowanym w lodówce jest Instant Cool Box, czyli specjalnie wydzielona komora, która pozwala na szybkie obniżenie temperatury w celu schłodzenia napojów lub produktów spożywczych przed ich podaniem. Po upływie około 30 minut komora automatycznie wraca do normalnej temperatury (od 0°C do 5°C).

 


Dostępne w lodówce strefy to gwarancja świeżości i utrzymania wysokiej jakości produktów. Zalety nowoczesnych i innowacyjnych technologii dostępnych w modelu A3FE742CGWJ to m.in.: zmniejszenie wydatków i zużycia energii, ograniczenie marnowania żywotności, a także możliwość robienia większych i rzadszych zakupów.

 


Chroń zdrowie swojej rodziny – innowacyjny system ABT
Lodówka to urządzenie narażone na rozwój bakterii. Przechowywanie w niej różnych produktów, niewłaściwa temperatura czy brak higieny mogą powodować ich rozwój. Dużą zaletą lodówki A3FE742CGWJ marki Haier jest wyposażenie jej w unikalną technologię ABT® (Anti-Bacterial Technology), która wykorzystuje światło ultrafioletowe do ochrony przed namnażaniem się bakterii wewnątrz lodówki. Pomaga to w zachowaniu smaku żywności, poprawia higienę wewnątrz lodówki i chroni zdrowie Twoje i Twojej rodziny.

 

 


Koniec z rozmrażaniem i szronem w lodówce i zamrażarce
Rozmrażanie lodówki czy zamrażarki nie jest trudne, lecz pochłania wiele czasu. Jeszcze kilka lat temu urządzenia te wymagały regularnego rozmrażania, w celu pozbycia się osiadającego na ściankach szronu. Nowoczesna chłodziarko - zamrażarka Haier wyposażona została w innowacyjną technologię Total No Frost, która chroni urządzenie przed osadzaniem się lodu i szronu. Dzięki specjalnej osłonie Fresher Shield ciepłe powietrze nie przedostaje się do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii. Takie rozwiązanie jest przede wszystkim wygodne dla użytkownika, nie musi on pamiętać o regularnym myciu i rozmrażaniu lodówki.

 

 


Pojemność, wydajność i design
Lodówka A3FE742CGWJ marki Haier to doskonała funkcjonalność ukryta w nowoczesnej stylistyce. Estetyczne, szklane wykończenie drzwi nadaje lodówce elegancki charakter, wzbogacając nowoczesną kuchnię o stylowy akcent. Dodatkowo, szklane elementy pomagają w utrzymaniu czystości urządzenia. Całkowita pojemność lodówki wynosi 307 litrów, a przestrzeń wewnątrz została rozplanowana tak, aby zmieściło się tam naprawdę wszystko, czego potrzebujesz. Wnętrze lodówki wzbogacone zostało o tylne oświetlenie diodowe. Sprawia ono, że zawartość chłodziarki jest lepiej widoczna niż w przypadku zwykłego oświetlenia stosowanego w lodówkach. Utrzymanie czystości w lodówce ułatwiają wytrzymałe półki wykonane ze szkła. Lodówka Haier A3FE742CGWJ ma szerokość 70 cm i wysokość 190.5 cm. Model należy do klasy energetycznej A+++ (-40%). Mniejsze zużycie prądu i cichą pracę zapewnia innowacyjne rozwiązanie technologiczne sprężarek Dual Inverter.

Lodówka Haier A3FE742CGWJ dostępna jest w sieci sklepów Media Expert.
Więcej informacji: www.haier.pl

 

 

***

Treść promocyjna