Wyposażenie

Sprzęt

Dania jak z 5-gwiazdkowej restauracji

Tekst Haier; Studio 111 • Zdjęcia Haier www.haier-europe.com/pl_PL/

2022-03-02
Dania jak z 5-gwiazdkowej restauracji

Haier od zawsze tworzy produkty, które mają za zadanie ułatwiać życie. Urządzenia do zabudowy wyposażone w nowoczesne technologie, aplikację z dostępem do ponad 350 przepisów oraz szereg automatyzacji - wszystko po to, by oszczędzać czas i sprawić, że przygotowanie potraw stanie się codzienną przyjemnością. Elegancki, minimalistyczny design urządzeń wpasuje się w każdą przestrzeń zarówno w nowoczesnej jak i bardziej klasycznej kuchni.


Gotuj jak szef kuchni

Wszystkie urządzenia do zabudowy marki Haier posiadają dostęp do aplikacji hOn, dzięki której wspierając się osobistym asystentem Cook with me jesteś w stanie we własnym domu wyczarować 5-gwiazdkowe dania na miarę prawdziwego szefa kuchni. Aplikacja została stworzona w taki sposób, by po pierwsze zainspirować cię do wyboru dania, a następnie krok po kroku przeprowadzić przez cały proces przygotowania potrawy. Do wyboru są przystawki, dania główne, desery oraz dodatki, które możesz również przefiltrować ze względu na czas przygotowania posiłku, rodzaj diety lub okazję na którą ma być podane danie. Każdy przepis posiada również informację dotyczącą poziomu trudności przygotowania potrawy, więc nawet będąc kulinarnym laikiem z podpowiedziami zdalnego kucharza, jesteś w stanie przyrządzić danie, które zachwyci twoich gości. Kiedy pierwszy etap masz już za sobą – wybór dań - czas na kuchenne rewolucje.


 

 

W dostępnych przepisach szczegółowo opisane będą kroki oraz programy pieczenia, które należy użyć dla uzyskania najlepszych rezultatów. Intuicyjny wyświetlacz na piekarniku pozwoli ci nimi swobodnie zarządzać. Pomocna będzie również funkcja Climatech, która zapewni równomierne rozprzestrzenianie się ciepła wewnątrz piekarnika. Twoje dania będą odpowiednio wypieczone bez względu na to, na którym poziomie we wnętrzu urządzenia będą ułożone. Panel Szefa Kuchni zadba również o to, by zapewnić odpowiednie rozprowadzenie powietrza i wilgotności w piekarniku, co wpłynie na jakość i chrupkość Twoich wypieków. Dodatkowo, korzystając z inteligentnej termosondy możesz kontrolować temperaturę wewnątrz potrawy podczas pieczenia. Jest to szczególnie przydatne podczas pieczenia ryb i mięsa. W piekarniku oświetlenie umieszczone zostało tak, by zapewnić widoczność 360°. Będziesz dokładnie widzieć, kiedy Twoje dania będą odpowiednio podgrzane czy upieczone. Korzystając z płyty indukcyjnej Haier serii 4 HAFRSJ64MC, dzięki funkcji VaryCook, podczas przygotowania deserów lub sosów, możesz swobodnie zmieniać moc grzania przesuwając odpowiednio garnek w górę lub dół. Z kolei przy pomocy funkcji bridge połączysz dwa pola grzewcze w jedno, co znacznie ułatwi gotowanie w dużych naczyniach – takich jak brytfanny i patelnie grillowe. Możesz też skorzystać z szerokiego wachlarza 9 poziomów mocy zależnie od swoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz bardzo szybko coś podgrzać funkcja booster będzie dla ciebie najszybszym rozwiązaniem.

 


Wygodne rozwiązania dla najlepszych rezultatów

Dbając o twoją wygodę podczas gotowania producent daje możliwość auto synchronizacji płyty grzewczej z okapem. Funkcja Preci Synch sprawi, że w zależności od potrzeby twój okap będzie pochłaniać wszystkie zanieczyszczenia bez konieczności ciągłej regulacji. Prędkość przepływu powietrza dostosuje się automatycznie do poziomu wydzielanego ciepła przez płytę. Nie musisz zaprzątać sobie głowy tym, by odpowiednio dobrać moc działania urządzenia. Dzięki temu możesz w pełni skupić się już na innych czynnościach w swojej kuchennej rewolucji, a twój okap w tym czasie pochłonie wszystkie nieprzyjemne zapachy pozostawiając w kuchni jedynie aromaty przyrządzanych potraw. Aktywny węgiel zawarty w filtrze absorbuje opary powstające podczas gotowania, umożliwiając jednocześnie swobodną cyrkulację powietrza i czyniąc domową przestrzeń świeżą i pachnącą. Dodatkowo, okap posiada również filtr przeciwtłuszczowy, który skutecznie oddziela tłuszcz od pochłanianych przez niego oparów. Dzięki temu na Twoich ścianach i meblach już nigdy nie pojawi się tłusty nalot. Co ważne, wszystkim tymi urządzeniami możesz sterować również zdalnie za pomocą smartfona. Nawet oddalając się na chwilę od kuchni możesz mieć wszystko pod kontrolą dzięki aplikacji hOn. Na koniec kiedy wszystkie dania będą już gotowe, możesz sprawić, że twój piekarnik Haier I-Touch Series 4 HWO60SM5T9BH sam się automatycznie oczyści. Wystarczy wybrać funkcję pirolizy, a usunie ona wszystkie osady tłuszczu i pozostałości po gotowaniu, spalając je w temperaturze prawie 430°. Kiedy twój piekarnik czyści się samodzielnie, ty i twoi goście bez dodatkowych zmartwień możecie delektować się daniami z twojej własnej eleganckiej 5-gwiazdkowej restauracji.


Więcej informacji: https://www.haier-europe.com/pl_PL/urzadzenia-do-zabudowy/