Wyposażenie

Sprzęt

Haier Cube HTF-610DSN7 – pojemność XXL i świeżość na dłużej

Tekst Haier; Studio 111 • Zdjęcia Haier www.haier-europe.com/pl_PL/

2022-01-19
Haier Cube HTF-610DSN7 – pojemność XXL i świeżość na dłużej

Pandemia spowodowała wiele zmian w naszym życiu. Więcej czasu spędzamy w domach, bardziej dbamy o higienę i zdrowie. Staramy się ograniczyć możliwość zarażenia wirusem, dlatego część z nas decyduje się na rzadsze, ale za to większe zakupy spożywcze. Z myślą o tych osobach firma Haier stworzyła czterodrzwiową, innowacyjną lodówkę Cube HTF-610DSN7 o pojemności XXL, ze specjalnymi strefami pozwalającymi dłużej utrzymać świeżość przechowywanych produktów i autorskim systemem antybakteryjnym ABT® usuwającym do 99,9% bakterii.

 


Bezpieczne przechowywanie

Haier Cube HTF-610DSN7 to urządzenie, które przy standardowych wymiarach lodówki, zapewnia aż 20% więcej miejsca do przechowywania żywności. Co więcej, technologia Fresher Techs® pozwala na dłuższe zachowanie świeżości i smaku produktów, dzięki czemu możemy robić większe zakupy bez obaw, że część z nich się zmarnuje. Producent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzył praktyczne strefy. I tak Moisture Zone przeznaczona jest dla owoców i warzyw. Dzięki technologii HCS utrzymuje wilgotność na poziomie 90%, gdzie specjalna membrana z włókien roślinnych reguluje przepuszczalność wilgoci umożliwiając cyrkulację chłodnego powietrza. Zapobiega też skraplaniu się wody w szufladzie. Za to do przechowywania nabiału, mięsa, czy ryb przeznaczona jest strefa Dry Zone, w której poziom wilgotności utrzymywany jest na poziomie poniżej 45%. Warto też zwrócić uwagę na strefę Switch Zone, która może działać jako chłodziarka lub zamrażarka. To my decydujemy czy chcemy chłodzić czy zamrażać jedzenie w dedykowanej do tego przestrzeni, a możemy to zrobić jednym dotknięciem na zewnętrznym wyświetlaczu mając możliwość regulacji temperatury od -18°C do +5°C. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo konsumentów Haier zaimplementował system antybakteryjny ABT®, który redukuje ilość bakterii w powietrzu przepływającym w lodówce, zachowując smaki żywności i wydłużając czas jej przechowywania. ABT® wykorzystuje światło ultrafioletowe do aktywacji reakcji fotokatalizy, która drastycznie ogranicza namnażanie się bakterii w powietrzu, usuwając przy tym do 99,9% bakterii.

 

 

 


Innowacje ułatwiające życie

Lodówka Haier Cube HTF-610DSN7 wyposażona została w system oświetlenia ledowego Daylight. Diody LED oświetlają wnętrze lodówki miękkim i przyjaznym dla oczu światłem dzięki inteligentnemu, progresywnemu systemowi oświetlenia. Zapewnia ono doskonałą widoczność wszystkich produktów w lodówce. Dzięki temu możemy znacznie łatwiej je wyszukać i porządkować. Na skuteczniejsze oczyszczanie lodówki wpływa System No Frost. Zapobiega powstawaniu szronu w chłodziarko-zamrażarce. Specjalna osłona nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki w trakcie procesu odszraniania. Technologia chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii. Dla większej wydajności oraz cichej pracy urządzenia producent zastosował kompresor inwerterowy, który sprawia, że wibracje podczas pracy są znacznie mniejsze zapewniając przy tym wyjątkową efektywność energetyczną i superszybkie chłodzenie.
Lodówka Haier Cube HTF-610DSN7 dostępna jest w sieci sklepów RTVEuroAGD w cenie 6499zł.

 

 


O Haier Europe

Haier Europe jest częścią Haier Smart Home, grupy numer jeden w branży AGD na świecie, która według Fortune Global 500 jest jedną z 500 największych firm na naszym globie. Haier Smart Home od 1993 roku notowana jest na giełdzie w Szanghaju (SHA: 600690), zatrudnia około 100 000 pracowników i obecna jest na wszystkich 5 kontynentach. Globalna sieć sprzedaży firmy obejmuje ponad 160 krajów, które w 2019 roku wygenerowały przychód operacyjny w wysokości 25 miliardów euro. Marka Haier dostarcza nowoczesne i innowacyjne produkty AGD o najwyższej jakości, spełniające zmieniające się potrzeby współczesnych gospodarstw domowych. W swoim portfolio posiada lodówki (typu combi, multidoor, side by side), piekarniki do zabudowy, płyty indukcyjne, okapy i chłodziarki do wina, a także pralki, pralko-suszarki i suszarki. Wizją Haier jest osiągnięcie pozycji światowego lidera w dziedzinie IoT dla inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego. Haier Smart Home jest pierwszą chińską firmą, która w październiku 2018 roku weszła na rynek akcji D-Share notowanych na giełdzie China Europe International Exchange (CEINEX D-Share Market) we Frankfurcie.


Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę internetową Haier: https://www.haier-europe.com/pl_PL/web/pl


 

***

Materiał promocyjny