Wyposażenie

Meble

HEBAN Galeria Ekskluzywnych Mebli

2015-11-04
HEBAN Galeria Ekskluzywnych Mebli

HEBAN Galeria Ekskluzywnych Mebli to jeden z najbardziej znanych i największych salonów ekskluzywnego wyposażenia wnętrz nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Działa od 1997 roku i niezmiennie zaskakuje swoją szeroką ofertą wszystkich tych, którzy kochają piękne i wyrafinowane wnętrza.

 

Na 3000 m kwadratowych ekspozycji HEBAN znajdziemy zarówno nowoczesne, jak i klasyczne, bogato zdobione meble, ikony designu, oświetlenie i dekoracje najbardziej znanych włoskich i hiszpańskich producentów. Niezależnie od tego czy poszukujesz nowości zgodnych z aktualnymi trendami, zachwycających nowoczesnymi formami i minimalistyczną szlachetnością, czy też stawiasz na współczesną klasykę w duchu "contemporaneo" - znajdziesz tu na pewno coś dla siebie. Ekskluzywne meble HEBAN to najmodniejszy obecnie styl glamour, a także meble klasyczne, wykonywane z największa starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Te ręcznie wytwarzane, pochodzące z niewielkich manufaktur przedmioty, śmiało można określić mianem dzieł sztuki. Co roku wprost z najważniejszych na świecie targów mebli w Mediolanie trafiają na ekspozycję HEBAN wyselekcjonowane nowości, zachwycające swoim wzornictwem i wysoką jakością.

 

ekskluzywne meble heban

 

Wśród marek dostępnych w ofercie Galerii Ekskluzywnych Mebli HEBAN znajdują się m.in.: Visionnaire HOME, Driade, Bonaldo, Molteni & C., Cantori, Carpanelli, VONDOM, Aster Cucine, REFLEX ANGELO Foscarini czy Terzani.

 

galeria ekskluzywnych mebli heban

 

Galeria Ekskluzywnych Mebli HEBAN oferuje swoim klientom nie tylko szeroką gamę designerskich mebli i wyposażenia wnętrz na światowym poziomie, ale także wysokiej jakości serwis. Mogą oni liczyć na pomoc doświadczonych sprzedawców i wykonanie indywidualnego projektu wnętrza dopasowanego do ich oczekiwań i wymagań. Meble z ekspozycji można też wypożyczać do reklam i sesji zdjęciowych. Z oferty HEBAN korzysta wielu renomowanych architektów i projektantów wnętrz. Firma z powodzeniem działa też na rynku kontraktowym, dostarczając meble i oświetlenie do luksusowych hoteli, restauracji i innych prestiżowych obiektów.

 

Dodatkowe informacje: www.galeria.heban.pl

 

sklep z ekskluzwnymi meblami