Wyposażenie

Dodatki

ŁĄKI I OGRODY NA TAPETACH MURASPEC

Tekst Muraspec • Zdjęcia Muraspec

2020-06-30
ŁĄKI I OGRODY NA TAPETACH MURASPEC

Natura w swej najpiękniejszej formie na tapetach Muraspec, czyli kwiaty. Kwitnące, pnące oraz bukiety. Tak realistyczne, że czasami aż dziwne, że nie pachną.

 

Spośród wszystkich inspiracji, które oferuje Natura, ta wydaje się być najbardziej wdzięczna. Kwiaty, bo o nich mowa, zakwitły znów na tapetach Muraspec. O nową kwiatową serię o nazwie SECRET GARDEN wzbogaciła się kolekcja Wallmotion (cyfrowy nadruk na winylowym podkładzie. Delikatny, botaniczny wzór o rozpoznawalnej estetyce dostępny jest aż w 19 inspirujących wersjach kolorystycznych. Chabry, paprocie, storczyki, lilie oraz bluszcz utrwalone na tapecie Muraspec niczym w kadrze zdjęcia przenoszą w świat marzeń i fantazji. Tapeta przygotowana została na winylowym podkładzie o gramaturze 410g/m2, co gwarantuje jej m.in. wysoką trwałość oraz wytrzymałość mechaniczną – parametry pożądane zwłaszcza w obiektach użyteczności publicznej. Szerokość na poziomie 130 cm pozwala na ekonomiczną aplikację na inwestycjach kontraktowych. Tapety mogą być wzbogacone o antybakteryjny czynnik Biomaster, zapobiegający rozwojowi grzybów i bakterii na powierzchni okładziny.

 

 

 

Jeśli ktoś preferuje kwiaty przedstawione bardziej realistycznie powinien koniecznie zwrócić uwagę na kolekcję CANTARI. Znajdzie tu między innymi bukiety tulipanów, grządki karczochów przetykane konwaliami, rabatki pełne piwonii. Urodę kwiatów podkreślają zdecydowane, często też ciemne kolory tapetowej bazy: granat, butelkowa zieleń, a nawet czarny. Ornamentowe wzory połączone z ciemnym podkładem mają szlachetny, butikowy charakter. Tapety Cantari przygotowane zostały na wytrzymałym tekstylnym podkładzie, szerokość rolki to 53 cm. Okładziny mają obiektową jakość, co oznacza między innymi to, że są odporne na działanie promieni UV. Są również wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości (można je zmywać, a nawet szorować). Tak jak wszystkie tapety Muraspec można je zamówić w antybakteryjnej wersji, z dodatkiem środka Biomaster.

 

 Graficy Muraspec chętnie sięgają po kwiatowe inspiracje przy tworzeniu praktycznie każdej kolekcji. Stąd kwiatowe wzory można znaleźć w różnych kolekcjach; m.in. Shangri-La czy Amazonia. Jeśli zaś chodzi o nadruki Wallmotion to wielbiciele kwiatowych motywów mają do dyspozycji całą sekcję o nazwie „Kwiatowe i botaniczne”.

 

Więcej informacji: www.muraspec.pl

 

 

***

Tekst promocyjny