Wyposażenie

Sprzęt

Nowy wymiar przechowywania żywności z Candy Fresco CCE4T618EW

Tekst Candy; Studio 111 • Zdjęcia Candy www.candy-home.com/pl_PL/

2022-04-27
Nowy wymiar przechowywania żywności z Candy Fresco CCE4T618EW

Marka Candy znana z prostych rozwiązań wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów prezentuje Candy Fresco CCE4T618EW. Zupełnie nowa, zaprojektowana we Włoszech lodówka przenosi przechowywanie żywności na całkowicie inny poziom. Jej wyjątkowa pojemność oraz modułowy układ półek i balkoników pozwoli ci optymalnie zarządzać produktami każdego dnia.
Wygodne użytkowanie

W Candy Fresco ogromną rolę odgrywa wygodne użytkowanie. Po pierwsze dlatego, że możesz zindywidualizować swoje urządzenie w zależności od aktualnych potrzeb przechowywania. To od ciebie zależy w jaki sposób będą zorganizowane półki we wnętrzu, by pomieściły np. piętrowy tort urodzinowy lub inne, większe potrawy i naczynia. Zachowanie idealnego porządku w chłodziarce nigdy nie było tak proste. W Candy Fresco ustawisz wszystko, dokładnie tak jak lubisz. Dodatkowo w drzwiach lodówki znajduje się 5 balkoników, których układ możesz zmieniać niczym konstrukcję z klocków. Wszystko po to, by przechowywanie produktów było dziecinnie proste i bezpieczne.
Ogromna elastyczność konfiguracji półek i balkoników zapewni Ci optymalne zarządzanie przechowywanymi produktami każdego dnia. Jeśli w miejsce słoiku z musztardą zechcesz włożyć sok w wysokiej butelce – wystarczy zmienić wysokość balkoniku na drzwiach i gotowe. Elastyczny system modułowy pozwala na aż 100 różnych kombinacji układu wnętrza lodówki, co czyni lodówkę niezwykle pojemną. Dzięki temu pomieścisz nawet największe spożywcze zakupy dla całej rodziny. Ponadto, całym urządzenie możesz łatwo zarządzać korzystając z intuicyjnego panelu sterowania. Bezproblemowo zmienisz temperaturę zarówno w chłodziarce, jak i zamrażarce, a ustawienia te mogą być niezależne dla każdej strefy.

 

 

Bezpieczne przechowywanie

Lodówka Candy Fresco zadba o Twoją żywność. Technologia Pełen No Frost Circle+ powstrzymuje rozwój pleśni i bakterii nawet o 94%. Specjalna technologia wpływa na utrzymanie stałej wilgotności i takiej samej temperatury w każdym zakątku lodówki. Dzięki czemu możesz cieszyć się świeżością swoich ulubionych przysmaków znacznie dłużej. Oczywiście, różne produkty wymagają innego sposobu przechowywania. Warto mieć to na uwadze, zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim, kiedy znacznie częściej i więcej kupujemy sezonowych smakołyków. To właśnie dla nich w Candy Fresco została wydzielona specjalna szuflada. Owoce i warzywa na długo pozostaną świeże i pełne wartości, a ty dzięki temu możesz cieszyć się sałatkami, koktajlami i innymi, letnimi, zdrowymi przysmakami.

 

 

 
Zero Waste
W związku ze zwiększającą się świadomością ekologiczną coraz więcej ludzi dba o to, aby nie wyrzucać żywności i postępować w zgodzie z filozofią Zero Waste. Z Candy Fresco będziesz mieć pewność, że Twoje jedzenie się nie zmarnuje. Imponująca, większa o 43% powierzchnia zamrażalnika, sprawi, że będziesz mógł bezpiecznie zamrażać wszystkie najważniejsze artykuły spożywcze i zapobiec ich zepsuciu. Ponadto, Fresco w połączeniu z aplikacją hOn pozwoli Ci na lepszą kontrolę nad przechowywanymi produktami minimalizując ryzyko marnowania żywności. Możesz zarządzać artykułami w lodówce za pomocą swojego smartfona. Wystarczy, że wczytasz listę produktów, by mieć pełną kontrolę nad datami ważności i otrzymywać powiadomienia na telefon, gdy tylko będzie zbliżał się koniec terminu. Dzięki tej aplikacji możesz również tworzyć swoją wirtualną listę zakupów, a także zmieniać temperaturę i tryb działania urządzenia bez wstawania z kanapy. Dodatkowo, praca chłodziarki będzie tak cicha, że zapomnisz, że tam jest. Nawet wtedy, kiedy znajduje się ona w kuchni otwartej na salon, w którym właśnie siedzisz.

 

 

 

 


Więcej informacji: https://www.candy-home.com/pl_PL/chlodziarkko-zamrazarki/34004855/cce4t618ew/***
O Candy Group


Candy Group jest jedną z wiodących firm w Europie na rynku małych i dużych urządzeń gospodarstwa domowego zarówno wolnostojących jak i wbudowanych. Asortyment marki wyróżnia się wysoką wydajnością i jest przyjazny środowisku. Produkty Grupy Candy są sprzedawane za pośrednictwem dwóch międzynarodowych marek, Candy i Hoover, oraz za pośrednictwem krajowych marek, takich jak Rosières (Francja) i Jinling (Chiny) o zróżnicowanych rynkach i grupach docelowych. Grupa Candy, zatrudniająca około 5 000 pracowników, posiada siedem zakładów produkcyjnych w Europie, Turcji i Chinach oraz 45 filii na całym świecie. Siedziba główna Grupy, centrum projektowe, ośrodek centralny oraz dział badań i rozwoju znajdują się w Brugherio (MB) we Włoszech.

 

 

***

Materiał promocyjny