Wyposażenie

Dodatki

Obrazy do salonu

Tekst Posterlounge • Zdjęcia Posterlounge www.posterlounge.pl

2021-02-26
Obrazy do salonu

Obrazy do salonu to najczęściej wybierane elementy do stworzenia dekoracji ściennej. Salon jest w miejscem, w którym nie tylko spędzamy najwięcej czasu, ale jest również symbolem domowego ogniska a także miejscem spotkań ze znajomymi. W wielu domach stanowi pomieszczenie reprezentacyjne, a więc warto zadbać o jego wystrój.Wśród kolekcji obrazów do salonu od Posterlounge z pewnością znajdziecie motywy pasujące do Waszych pomieszczeń.


Można wybierać spośród obrazów do salonu na płótnie, drewnie, aluminium lub na innym interesującym nas materiale. Stylowe obrazy do salonu staną się zwieńczeniem salonowej dekoracji. A miłośnicy modernistycznych rozwiązać z pewnością znajdą niejedną propozycję na stworzenie nowoczesnej galerii ściennej.

 

 

Galeria ścienna w klasycznym stylu


Decydując się na stworzenie w salonie dekoracji ściennej musimy przemyśleć w jakim stylu miałaby ona być. Obrazy do salonu mają być zwieńczeniem aranżacji tego pomieszczenia, a więc warto zadbać, żeby współgrały ze stylem panującym w pomieszczeniu. Do pokoi urządzonych w stylu klasycznym, shabby chic lub rustykalnym z pewnością dopasujemy motywy kwiatowe, krajobrazy oraz reprodukcje dzieł wielkich mistrzów. Styl rustykalny kojarzy się nam raczej z atmosferą domowego ogniska, a więc wybrane motywy będą pasować idealnie w formie wydruku na płótnie lub na drewnie.

 Nowocześnie i minimalistycznie

Obrazy do salonu w stylu skandynawskim lub w stylu boho to hit ostatnich sezonów.
Obrazy w stylu skandynawskim są na tyle delikatne, że łatwo będzie je wkomponować w istniejącą już galerię ścienną. Obrazy do salonu w stylu minimalistycznym będą świetnie wyglądać w formie oprawionego w ramę plakatu lub w formie wydruku na PCV czy aluminium. Jeśli jednak jesteśmy zwolennikami fotografii krajobrazowej to nasze oczekiwanie powinien spełnić wydruk na szkle akrylowym, który charakteryzuje się doskonałym i żywym odwzorowaniem koloru.

 

 ***

Tekst promocyjny