Wyposażenie

Sprzęt

Philips TV & Sound zdobywa cztery prestiżowe nagrody Red Dot Award

Tekst Philips TV & Sound • Zdjęcia Philips TV & Sound

2021-04-12
Philips TV & Sound zdobywa cztery prestiżowe nagrody Red Dot Award

Marka Philips TV & Sound po raz kolejny została nagrodzona w jednym z najważniejszych konkursów w dziedzinie designu. W tym roku Red Dot Award zdobyły cztery produkty marki wyróżnione za swoje europejskie wzornictwo.Warszawa, 12 kwietnia 2021 r. – Telewizory i produkty audio z portfolio Philips TV & Sound kolejny rok z rzędu zdobyły uznanie profesjonalnego jury międzynarodowego konkursu Red Dot Award 2021. Nagrody powędrowały do czterech produktów i zostały przyznane za wyróżniające się europejskie wzornictwo marki.Wszystkie nagrodzone produkty zostały stworzone przez zespół projektantów Philips TV & Sound mający swoje biuro w Amsterdamie. Wśród urządzeń marki wyróżnionych Red Dot Award 2021 znalazły się telewizory Philips OLED806 oraz Philips 8506 z serii Performance, a także słuchawki TWS Philips Fidelio T1 oraz oferujące aktywną redukcję szumów słuchawki douszne Philips T8506.Od ponad 60 lat w konkursie Red Dot Award nagradzane są produkty, których wzornictwo wyróżnia się pod względem funkcjonalności, jakości, ergonomii i innowacyjności, a także trwałości i zgodności z zasadami ekologii. Dzięki temu nagrody te stały się jednym z najbardziej znanych i pożądanych międzynarodowych wyróżnień w dziedzinie designu. W tym roku jury składające się z 50 światowej klasy specjalistów podczas kilkudniowej sesji oceniało ponad 5500 produktów z całego świata.

 – Po raz kolejny jestem bardzo zaszczycony, że nasz zespół europejskich projektantów oraz nasze unikalne podejście do designu spotkały się z uznaniem tak zacnego grona profesjonalistów. Na każdy produkt patrzymy z perspektywy całego okresu jego użytkowania i chcemy, aby przez ten czas pozostał tak samo atrakcyjny dla konsumenta, jak w momencie zakupu. Zdobycie nagrody Red Dot Award jest najwyższym wyróżnieniem dla naszego podejścia do projektowania – powiedział Rod White, główny projektant marki Philips TV & Sound, komentując otrzymanie nagród.
Urządzenia Philips TV & Sound nagrodzone Red Dot Award 2021

 


Telewizor Philips OLED806


Model premium oferujący najwyższe parametry obrazu oraz niezapomniane wrażenia podczas seansów dzięki czterostronnemu podświetleniu Ambilight. Podstawę telewizora wykonano w dwóch rodzajach wykończenia – jasnym i ciemnym aluminium – dzięki czemu użytkownik może wybrać kolorystykę zgodnie z własnymi preferencjami i charakterem wnętrza.Pilot zdalnego sterowania zaprojektowano z dbałością o estetykę i ergonomię. Srebrne i płaskie przyciski są podświetlane, co ułatwia obsługę, zaś boki i spód pilota pokrywa przyjemna w dotyku i pozyskiwana w sposób zrównoważony czarna skóra Muirhead.

 
Telewizor Philips 8506 z serii Performance


Ciesząca się dużą popularnością linia telewizorów, które w tym roku zyskały nowy design. Panel posiada cienką ramkę ze szczotkowanego metalu tylko u podstawy, dzięki czemu podświetlenie Ambilight płynnie rozszerza obraz poza granice ekranu.Telewizor stoi na srebrnej aluminiowej nodze, która jest delikatnie nachylona pod kątem, aby wizualnie podkreślić lekkość telewizora.

 Słuchawki Philips Fidelio T1


Nowe słuchawki TWS Philips Fidelio T1 oferują dźwięk najwyższej jakości oraz komfort użytkowania. Etui ładujące powleczono szkocką skórą Muirhead z wytłoczonym logo. Model Philips Fidelio T1 wyróżnia proste i geometryczne wzornictwo, a dwa rodzaje wykończenia – ciemna połyskująca czerń oraz detale wykonane z jaśniejszego szczotkowanego metalu – nadają słuchawkom sznytu.

 
Słuchawki Philips T8506


Słuchawki TWS Philips T8506 o okrągłym kształcie są wyważone i proporcjonalne. Zewnętrzna ramka pozwala na intuicyjną obsługę, zaś część główna jest subtelnie zróżnicowana kolorystycznie. W tych samych tonach utrzymane jest etui ładujące, które posiada w środku kontrastujące szczotkowane detale.


Śledź nas na: Twitter @TPVision, Instagram @philipstelevision, Facebook @PhilipsTVPolska oraz @PhilipsTV

 ***

O TP Vision


TP Vision Europe B.V. (TP Vision) to zarejestrowana w Holandii firma z siedzibą w Amsterdamie, która w całości należy do TPV Technology Limited (TPV), jednego z wiodących producentów monitorów i telewizorów na świecie.TP Vision jest czołowym graczem na rynku elektroniki użytkowej w obszarze RTV. Firma koncentruje się na rozwoju, produkcji i sprzedaży urządzeń pod marką Philips – telewizorów (w Europie, Rosji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej, Indiach, a także w wybranych krajach Azji i Pacyfiku) oraz sprzętu audio (na całym świecie) na licencji Koninklijke Philips N.V. TP Vision łączy rozpoznawalność marki Philips z doświadczeniem w zakresie rozwoju i projektowania produktów, doskonałymi działaniami operacyjnymi i pozycją TPV na rynku. Celem firmy jest tworzenie urządzeń, które oferują konsumentom najwyższą jakość dźwięku i obrazu.